سوزاندن BNB به ارزش 400 میلیون دلار، عدم واکنش بازار

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سوزاندن BNB به ارزش 400 میلیون دلار، عدم واکنش بازار

بزرگترین صرافی ارز های رمزنگاری شده جهان، بایننس، برای شانزدهمین بار، رمز ارز خود بایننس کوین را با ارزشی نزدیک به 400 میلیون دلار را سوزاند. سوزاندن BNB اینبار روی قیمت تاثیر نداشت.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سوزاندن BNB به ارزش 400 میلیون دلار، عدم واکنش بازار

در سال 2017، زمانی که BNB راه اندازی شد، بایننس متعهد شد که 100 میلیون توکن BNB را بسوزاند. این معادل 50٪ از کل توکن های موجود است. سوزاندن یک توکن اساساً آن را حذف کرده و به طور دائمی از گردش خارج می کند.

صرافی هر سه ماه یکبار توکن ها را می سوزاند. براساس نسخه فعلی وایت پیپر BNB، تعداد توکن هایی که باید از بین بروند، براساس حجم معاملات در پلتفرم بایننس، در سه ماهه قبل ثبت شده است.

در تاریخ 18 ژوئیه، بایننس افشا کرد که 1،296،728 نشانه BNB به ارزش تقریبی 393.6 میلیون دلار با قیمت های فعلی سوزانده است. قابل توجه است که میزان سوزاندن BNB بیش از 30 درصد نسبت به سه ماهه قبل کاهش یافته است و این نشان دهنده کاهش سود بایننس است.

این عملیات سوزاندن بایننس، دومین عملیات بزرگ در هر دوره ای است که توسط بایننس انجام شده. بالاترین میزان در آوریل بود که توکن های BNB به ارزش 595 میلیون دلار سوزانده شد.

 

قیمت BNB تکان نخورد

علی رغم سوزاندن این مقدار توکن BNB، اتفاق خاصی روی بازار مشاهده نشده است. کاهش عرضه، باید قیمت را افزایش دهد و به نفع صاحبان آن است. با این وجود، قیمت BNB کاهش یافته است. این رمزارز در حال حاضر با 295.92 دلار و با سه درصد افت قیمت طی 24 ساعت گذشته، معامله می شود.

صرف نظر از این، BNB هنوز هم یکی از بهترین بازیکنان در سال 2021 است. از ابتدای سال تاکنون سکه از یک رالی گاو نر برخوردار شده است. برای چشم انداز، BNB بازده چشمگیر سالانه بیش از 1000٪ را آغاز کرده است که از 36.80 دلار شروع می شود.

بایننس اخیراً با فشار روزافزون از سوی ناظران مالی در انگلیس، آلمان، جزایر کیمن، ژاپن، لیتوانی، تایلند، کانادا، هنگ کنگ، ایتالیا و غیره روبرو شده است. این فشار نظارتی بی سابقه، بانک های های بزرگ بارکلیز و سانتاندر را بر آن داشته است تا استفاده از کارت های خود برای ارسال وجه به بایننس را ممنوع کنند.

جمعه گذشته، بایننس اعلام کرد که بستر سهام خود را تعطیل می کند. این به کاربران امکان خرید و فروش توکن های.مرتبط با قیمت سهام شرکت های معروف مانند اپل، تسلا، مایکروسافت و کوین بیس را می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.