اتریوم؛ سه دلیل انتظار تحلیلگران برای رسیدن قیمت به 500 دلار در 2020

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اتریوم؛ سه دلیل انتظار تحلیلگران برای رسیدن قیمت به 500 دلار در 2020

به دنبال حرکت صعودی بیت کوین، قیمت اتریوم تا 447 دلار افزایش یافت و اکنون معامله گران روند صعودی به سمت 500 دلار و بالاتر را پیش بینی می کنند. در 6 نوامبر، در بایننس، پس از آنکه قیمت بیت کوین با از دست دادن جریان حدود 15900 دلار، به سطح 15،500 دلار رسید، قیمت اتر به 447 دلار افزایش یافت.

با توجه به شتاب قوی اتریوم، معامله گران پیش بینی می کنند که در کوتاه مدت رالی گسترده تری اتفاق بیوفتد.

سه دلیل احتمالی وجود دارد که اتر می تواند روند صعودی زیادی را در هفته های آینده ببیند. ساختار فنی خوش بینانه با فریم زمان بالا، معیارهای زنجیره ای مطلوب و راه اندازی ETH 2.0، سه دلیلی هستند که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

ETH در بازه های زمانی بالاتر صعودی خواهد بود

در ماه سپتامبر ، یک تریدر و چارمیست با نام مستعار معروف به “Crypto Capo” یک نمودار هفتگی اتریوم را توییت کرد که دو سناریوی احتمالی را تشریح می کند. سناریوی نزولی رد سطح پشتیبانی 360 دلاری و به دنبال آن افت شدید را نشان می داد. در حالی که سناریوی صعودی نشان دهنده تأیید 360 دلار به عنوان سطح پشتیبانی و احتمال افزایش تا 800 دلار است. نمودار را در تصویر زیر، مشاهده می فرمایید.

این تریدر با اشاره به سطح پشتیبانی 360 دلاری گفت:

“اگر این سطح حفظ شود، باید در چند ماه آینده 815 دلار ببینیم. عدم اعتبار در نمودار.”

از زمان ارائه این پیش بینی، در دو ماه گذشته، اتر با موفقیت از منطقه پشتیبانی کلان 360 دلار دفاع کرده است. این کریپتو هم اکنون، در حال آزمایش سطح مقاومت 450 دلار است که در تمام سال 2020 یک منطقه مقاومت سنگین باقی مانده است.

هنگامی که سطح مقاومت اصلی شکسته می شود، یک رشد صعودی به سرعت رخ می دهد و به همین دلیل است که تریدر ها قیمت اتر را بسیار بیشتر از هفته های گذشته حدس می زنند.

داده های Skew همچنین نشان می دهد که حجم معاملات آتی 24 ساعته برای اتریوم از اواخر اکتبر به طور قابل توجهی افزایش یافته است. این نشان می دهد که تریدر ها 450 دلار را به عنوان سطح مهمی برای ETH مشخص می کنند و یا از آن دفاع می کنند و یا سعی می کنند از آن عبور کنند. داده های Skew را در نمودار زیر مشاهده می فرمایید.

 

تعداد اندکی از دارندگان اتریوم در حال سود هستند

طبق داده های دریافت شده از IntoTheBlock، مقدار 75 درصد از آدرس های اتریوم در حال حاضر سودآور هستند. در مقایسه، 98٪ آدرسهای بیت کوین در حالت سود هستند.

سرمایه گذاران معمولاً بیشتر از زمانی که سرمایه گذاری هایشان به میزان قابل توجهی کاهش یابد،.وقتی در معرض سودهای غیر واقعی قرار می گیرند اقدام به فروش می کنند. به همین ترتیب، تعداد قابل توجهی از آدرس هایی که در مقایسه با بیت کوین برای اتر سودآور هستند، یک.معیار مثبت است و این معیار این تز را پشتیبانی می کند که رالی اتفاق خواهد افتاد.

 

ETH 2.0 عامل صعودی دیگری است

ETH 2.0 در حال حاضر برای راه اندازی در تاریخ 1 دسامبر برنامه ریزی شده است و.برخی از تحلیلگران حدس می زنند که این می تواند باعث کمبود عرضه شود.

بر اساس سیستم ذخیره سازی ETH 2.0، کاربران می توانند 32 ETH را.در معرض خطر قرار دهند و در ازای آن 15٪ انگیزه برای سهام خود دریافت کنند. فرآیند استیکینگ به معنای اختصاص ETH به آدرس های قرارداد ETH 2.0 است. در طول دوره staking، کاربران نمی توانند از ETH خود استفاده کنند یا.انتقال دهند مگر اینکه ترجیح دهند که staking را متوقف کنند.

اگر محبوبیت staking بالا برود، از آنجا که می تواند عملکرد پایدار با ریسک نسبتاً کم ایجاد کند،.باعث می شود که عرضه در گردش ETH، به ویژه در مبادلات، به شدت کاهش یابد.

با رفتن کاربران به سمت ذخیره دارایی های خود، ETH کمتر فروخته می شود و بیشتر انباشته می شود. این موضوع می تواند تقاضای بیشتری برای بالاترین سطح altcoin.ایجاد کند و منجر به حفظ قیمت اتر بالاتر از سطح 450 دلار شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.