سهام کوین بیس با نماد CION، به صورت رسمی در بورس نزدک عرضه شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سهام کوین بیس با نماد CION، به صورت رسمی در بورس نزدک عرضه شد

کوین بیس به تازگی اعلام کرده است که بیانیه ثبت آن در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)، در رابطه با عرضه سهام عادی کلاس A این شرکت، در روز اول آوریل 2021 موثر اعلام شد. این یک پیروزی بزرگ برای طرفداران کریپتوکارنسی می باشد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سهام کوین بیس با نماد CION، به صورت رسمی در بورس نزدک عرضه شد

با در دست داشتن این تأییدیه، کوین بیس پیش بینی می کند سهام عادی کلاس A می تواند تا 14 آوریل 2021 در بازار گلوبال نزدک شروع به معاملات کند.

سهام کوین بیس با نماد “COIN” معامله خواهد شد. برای به دست آوردن یک نسخه، سرمایه گذاران می توانند به وب سایت SEC مراجعه کرده و از ابزار EDGAR آن استفاده کنند. آنها همچنین می توانند یک نسخه از طریق وب سایت کوین بیس را از قسمت “پرونده های SEC” دریافت کنند.

 

یک تأخیر پیش بینی شده

کوین بیس لیست شدن مستقیم خود در نزدک را از تاریخ تأیید شده قبلی در مارس عقب انداخت. با این حال، تاخیر پیش بینی شده بود. زیرا لیست شدن های مستقیم معمولاً به تأخیر می افتند. این تاخیر به دلیل بررسی برنامه های کوین بیس توسط SEC بود. بلومبرگ گزارش داده است که SEC با شرکت های خرید خاص (SPAC) و پیشنهادات اولیه (IPO) غرق شده است.

  • با اعلام بیانیه ثبت، کوین بیس اطلاعیه زیر را در توییتر ارائه داد:

“ما خوشحالیم که امروز زودتر ، SEC بیانیه ثبت S-1 ما را موثر اعلام کرد و انتظار داریم لیست مستقیم ما در 14 آوریل 2021، معاملات سهام عادی کلاس A ما در NASDAQ تحت نماد COIN شروع به معامله کند. “

این تنها خبر خوب برای کوین بیس نیست. کمیسیون معاملات آتی کالاها (CFTC) نیز اعلام کرد که با این شرکت به توافق نامه ای به ارزش 6.5 میلیون دلار رسیده است. این توافق به ادعاهای شرکت، مبنی بر گزارش داده های نادرست معاملات، همراه با ادعاهای مربوط به یک کارمند سابق که در معامله نادرست مشغول است پایان می دهد.


بیشتر بخوانید

از نظر ایلان ماسک، کوین بیس باید داج کوین را لیست کند!!

بلاکچین در حال راه یافتن به بورس سهام شنژن چین

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.