سقوط سهام تسلا و ضرر 20 میلیارد دلاری پس از افت قیمت بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سقوط سهام تسلا و ضرر 20 میلیارد دلاری پس از افت قیمت بیت کوین

سهام تسلا در پی یک توییت از سوی ایلان ماسک، شدیدا افت کرد. این افت شدید، بزرگترین سقوط سهام تسلا از ماه سپتامبر بوده است. ماسک در توییت خود گفته بود که قیمت بیت کوین و رقیب کوچکترش اتر، بالا به نظر می رسد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


توییت های ایلان ماسک، در ابتدا 100 ها میلیون دلار قبل از سقوط سهام تسلا سود داشته است

هفته گذشته، تسلا اعلام کرد که 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است. اسناد و مدارک ارائه شده در SEC آن را تأیید می کنند.
تسلا همچنین اعلام کرد که به زودی بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول می کند. ممکن است آنتونیو گراکیاس، عضو هیئت مدیره تسلا، عامل این سرمایه گذاری باشد.

قیمت بیت کوین پس از این اعلامیه، 16٪ افزایش یافت و به بالاترین رکورد 44،795.20 دلار رسید و سهام تسلا تا 2٪ جهش کرد.

الکس بارِدو، روزنامه نگار تکنولوژی در کشور اسپانیا، تحقیقاتی انجام داده و می گوید که تسلا در ماه ژانویه که قیمت معاملات 34،893 دلار بود، 42،069 بیت کوین بدست آورده است. ارزش خالص بیت کوین تا 57 هزار دلار بالا رفت و موجودی تسلا، 2.11 میلیارد دلار (بیش از 600 میلیون دلار سود) قیمت داشت.

ماسک به دلیل اینکه با توییت های خود باعث افزایش قیمت بیت کوین شد، مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفت. دکتر نوریل روبینی، (اقتصاددان) گفت که اقدامات وی می تواند “رفتار مجرمانه” باشد.

 

سقوط سهام تسلا: ایلان ماسک دیگر ثروتمند ترین مرد جهان نیست

ایلان ماسک، پس از سقوط سهام تسلا در روز دوشنبه، با از دست دادن خالص 15.2 میلیارد دلار، دیگر ثروتمندترین فرد جهان نیست.

این سقوط، تا حدی ناشی از اظهارات ماسک در اوایل هفته بود. او در توییت خود گفته بود: “به نظر می رسد قیمت بیت کوین و رقیب کوچکترش اتر، بالا به نظر می رسد”. پیام او از طریق رسانه مورد علاقه اش یعنی توئیتر، فقط چند روز بعد از اعلامیه رسمی تسلا مبنی بر ورود به دنیای بیت کوین، منتشر شد.

رمز ارز لیدر، که بیش از 400 درصد نسبت به سال گذشته رشد کرده است، روز سه شنبه برای دومین روز متوالی، روند نزولی در پیش گرفت. و به زیر 50 هزار دلار رسید. سهام تسلا همچنین در معاملات اولیه نیویورک، به روند نزولی خود ادامه داد و 5.2 درصد سقوط کرد و به 677.50 دلار رسید.

ماسک در شاخص میلیاردرهای بلومبرگ از میان 500 ثروتمند جهان،.با دارایی خالص 183.4 میلیارد دلار به رتبه دوم سقوط کرد. این رقم در ماه ژانویه، 210 میلیارد دلار بود که یک رکورد است. جف بزوس، بنیانگذار آمازون دات کام، حتی در حالی که ثروت او در روز دوشنبه با 3.7 میلیارد دلار کاهش به 186.3 میلیارد دلار رسید، مقام اول را باز پس گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.