سرنوشت ریپل: XRP دیگر چهارمین رمز ارز بزرگ دنیا نیست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سرنوشت ریپل: XRP دیگر چهارمین رمز ارز بزرگ دنیا نیست

پس از اقامه دعوی علیه ریپل از سوی کمیسیون بورس آمریکا، ارزش XRP با افت شدیدی، از حدود 70 سنت، به 24 سنت سقوط کرد. سه روز بعد، قیمت ها به صورت ناباورانه ای تا 32 سنت بازگشت اما…، XRP قهرمانانه برای سرنوشت ریپل جنگید. اما گویا آن بازگشت، آخرین تقلا قبل از مرگ بود…


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


حال XRP خوب نیست…

XRP دیگر چهارمین رمزارز بزرگ از نظر محوده بازار نیست. این سکه، که فقط چند هفته پیش از نظر درصد رشد، بیت کوین و اتریوم را پشت سر گذاشت، امروز به رده پنجم محدوه بازار سقوط کرد. گویا دادخواست SEC، برای شاخص XRP نقش جاذبه زمین را بازی می کند و آن را به پایین می کشاند.

لایت کوین، اکنون چهارمین ارز رمزنگاری شده با ارزش بازار است. نه به خاطر اینکه ارزش آن بالا رفته است – قیمت لایت کوین در لحظه انتقال به رده چهارم، 10٪ کاهش داشته و به 121 دلار رسیده بود – بلکه XRP سقوط خیلی بدی را تجربه کرده است. در واقع، لایت کوین با افزایش ارزش به رده چهارم صعود نکرده، بلکه XRP با از دست دادن ارزش خود به جایگاه پنجم تنزل یافته است.

XRP دیروز مجددا با یک سقوط 40 درصدی رو به رو شد. از وقتی SEC بر علیه مدیران ریپل اقامه دعوی کرده، رمزارز آن بیش از 60% ارزش خود را از دست داده است.

سرنوشت ریپل، هر چه قدر هم تلخ باشد، به ضرر لایت کوین نبوده است. محدوده بازار “بچه بیت کوین”، امروز 8.2 میلیارد دلار است. و XRP محدوده بازار 8.1 میلیارد دلاری دارد. اگر محدوده بازار XRP به 2.8 میلیارد دلار سقوط کند، پایین تر از بیت کوین کش قرار خواهد گرفت.

یکی دیگر از اسپین آف های بیت کوین که وظیفه دارد تمرکز زدایی کند. افزایش سرعت و معاملات ارزان، از دیگر اهداف بیت کوین کش می باشد. محدوده بازار بیت کوین کش، 2.8 میلیارد دلار است.

 

سرنوشت ریپل و XRP چه خواهد بود؟

قیمت XRP پس از انتشار اخبار مربوط به دادخواست SEC بر علیه ریپل، شروع به كاهش كرد.

در این دادخواست که روز سه شنبه تشکیل شد، ادعا می شود ریپل از سال 2013، به اندازه 1.3 میلیارد دلار XRP در فروش اوراق بهادار ثبت نشده جمع آوری کرده است و همچنان هم ادامه دارد. ریپل، مقدار زیادی XRP را در کیف پول های محافظ نگهداری می کند و به صورت دوره ای، برای دستکاری در عرضه XRP در گردش، آنها را می فروشد؛ تقریبا مانند یک بانک مرکزی.

SEC ادعا می کند که چنین فعالیت هایی غیرقانونی است. همچنین در این دادخواست از بنیانگذاران ریپل، کریستین لارسن و مدیر عامل فعلی، برد گارلینگهاوس به عنوان متهمان پرونده نام برده شد. اما ریپل، در این مورد از خود دفاع محکمی می کند.

  • گارلینگهاوس می گوید:

“حق با ماست و به سختی مبارزه خواهیم کرد و پیروز خواهیم شد. رای این دادگاه را به دست می آوریم تا قوانین روشنی را برای کل صنعت در ایالات متحده بدست آوریم. ما در موضع درستی نسبت به قانون، موضع درستی نسبت به سیاست هستیم و صد البته در تاریخ، در موضع درستی خواهیم بود.”

  • وی افزود:

“در هر صورت، ای برای ریپل یک رویه معمولی در بیزینس خواهد بود.”

با این حال، چندین صرافی از جمله اوکی کوین، کوین بیس و بیتستامپ، معاملات XRP را در ماه آینده متوقف خواهند کرد.


مطالب مرتبط با سرنوشت ریپل

ریپل تا سال 2025، افزایش 1000 درصدی معاملات را شاهد خوهد بود

پرونده حقوقی ریپل، موجب نگرانی صرافی های هند شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.