سرمایه گذاری جدید گری اسکیل؛ سوالانا و یونی‌سواپ به سبد اضافه شدند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سرمایه گذاری جدید گری اسکیل؛ سوالانا و یونی‌سواپ به سبد اضافه شدند

سرمایه گذاری جدید گری اسکیل اینوستمنت، دو رمزارز محبوب سولانا و یونی‌سواپ را به سبد این شرکت اضافه کرد. این شرکت مدیریت سرمایه، سرمایه‌گذاری خود را بر روی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) کاهش داده است. بیشتر شرکت‌های اصلی مانند استنلی مورگان، سرمایه گذاری خود را در صندوق “گری اسکیل بیت کوین تراست”، افزایش داده‌اند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سرمایه گذاری جدید گری اسکیل؛ سوالانا و یونی‌سواپ به سبد اضافه شدند

گری اسکیل اینوستمنت، یک شرکت مدیریت دارایی‌های دیجیتال، از افزودن دو توکن جدید به نام‌های یونی‌سواپ (UNI/USD) و سولانا (SOL/USD) به سبد دارایی‌های خود خبر داد. گری اسکیل با این حرکت، سیاست معمول خود برای ایجاد تعادل مجدد در سرمایه گذاری‌های خود را ادامه داده است. زیرا دو توکن اضافه شده، جدیدترین دارایی‌های سودآور آنهاست.

این شرکت گفت که برای افزودن UNI و SOL به سبد، سرمایه گذاری‌های خود را در بیت کوین کش (BCH/USD) و لایت کوین (LTC/USD) کاهش داده است. طبق اعلام این شرکت، یونی‌سواپ 1.06 درصد و سولانا 3.24 درصد از سبد را تشکیل می‌دهند.

 

بیت کوین و اتریوم همچنان بر صندوق تسلط دارند

این امر پس از توازن مجدد دارایی‌های شرکت در سه ماهه گذشته اتفاق می‌افتد. در این دوره، شرکت کاردانو (ADA) را به سومین دارایی بزرگ در صندوق سرمایه خود تبدیل کرد. این توکن 4.26 درصد از صندوق را در آن زمان به خود اختصاص داده بود. با این حال، توازن مجدد دارایی‌ها به این معناست که سرمایه گذاری گری اسکیل در ADA، در حال حاضر 5.11 درصد از کل صندوق را تشکیل می‌دهد.

بیت کوین (BTC) با در اختیار داشتن 62.19 درصد از صندوق و اتریوم (ETH) 26.32 درصد، همچنان بیشترین فضای صندوق را به خود اختصاص داده‌اند. با این حال، در حالی که بیت کوین بر صندوق این شرکت غالب است، در صندوق دی‌فای، یونی‌سواپ 45.2 درصد از صندوق را در اختیار دارد و از این نظر پیشتاز است. رتبه بعدی AAVE با 14.11٪ است.

 

 تسلط بیشتر در صنعت

گری اسکیل اینوستمنت، بزرگترین مدیر دارایی دیجیتال در ایالات متحده و مسلماً در جهان است. این شرکت همچنان در حال تسلط بر بازار است؛ به نظر می‌رسد که گری اسکیل بیت کوین تراست، مورد توجه سرمایه گذاران اصلی قرار گرفته است. اخیراً مورگان استنلی مواجهه خود با کریپتو را افزایش داده سهام بیشتری از بیت کوین تراست را تحت اختیار خود درآورده است.

در زمان نگارش این مقاله، مورگان استنلی در مجموع 58،116 سهم از گری اسکیل بیت کوین تراست را از طریق شعبه اروپای خود، در اختیار دارد. سایر غول های اصلی نیز سرمایه گذاری خود در گری اسکیل را افزایش داده‌اند. مورگان استنلی یکی از شرکت‌های اصلی است که در گذشته با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مخالف بود. اما با افزایش فشار سرمایه گذارانش، موضع جدیدی به خود گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.