آمریکن اکسپرس با فالکون ایکس وارد بازار ارز های دیجیتال شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آمریکن اکسپرس با فالکون ایکس وارد بازار ارز های دیجیتال شد

آمریکن اکسپرس، غول خدمات مالی در زمینه سرمایه گذاری، افشاکرد که با سرمایه گذاری روی پلتفرم ترید فالکون ایکس، وارد بازار ارز های دیجیتال شده است. این شرکت، میزان سرمایه گذاری خود را آشکار نکرد.

طبق بیانیه مطبوعاتی رسمی که توسط فالکون ایکس به اشتراک گذاشته شده است، آمریکن اکسپرس در حال برنامه ریزی برای کشف یک فرصت بالقوه است تا بتواند خدمات مربوط به ارز های دیجیتال ارائه دهد. فالکون ایکس، یک پلتفرم معاملات دارایی دیجیتال می باشد و روی سرمایه گذاران نهادی متمرکز است.

 

درباره آمریکن اکسپرس

آمریکن اکسپرس در سال 1850 تاسیس شد. این شرکت، یکی از قدیمی ترین شرکت های مالی در ایالات متحده است که دفتر مرکزی آن در نیویورک بنا شده. سرمایه بازار فعلی آمریکن اکسپرس، حدود 95 میلیارد دلار است. این شرکت اخیراً تلاش های خود را برای رسیدگی به تقاضای فزاینده دارایی های دیجیتالی افزایش داده و سرمایه گذاری اخیر در فالکون ایکس، گام دیگری در جهت پذیرش بازار در حال تکامل ارزهای رمزپایه است.

هارشال سانگی، رئیس جهانی American Express Ventures، در مورد این سرمایه گذاری گفت:

“فالکون‌ایکس، از طریق یک بستر همه کاره برای اکتشاف و قیمت گذاری، به ایجاد سادگی در فضای دارایی های دیجیتالی که به طور فزاینده ای در حال پیچیده شدن است، کمک می کند. آمریکن اکسپرس ونتورز، به عنوان راهی برای درک بهتر مناطق در حال ظهور اکوسیستم پرداخت، در استارت آپ ها سرمایه گذاری می کند و ما خوشحالیم که از فالکون ایکس پشتیبانی می کنیم. زیرا همچنان به ایجاد نوآوری در فضای دارایی های دیجیتال، از جمله ارزهای دیجیتال ادامه می دهد.”

 

فالکون ایکس

علاوه بر سرمایه گذاری اخیر آمریکن اکسپرس، فالکون ایکس از افزایش چشمگیر درآمد و مشتریان نهادی خبر داد. این شرکت اشاره کرد که مدیران سرمایه گذاری، با ارزهای رمزپایه.به عنوان یک حباب امن ضد تورم، در برابر دارایی های سنتی رفتار می کنند. در اوایل سال جاری، فالکون ایکس حدود 17 میلیون دلار از سرمایه گذاری های مختلف را برای گسترش خدمات خود در زمینه ترید ارز های رمزنگاری شده، فراهم کرد.

  • راجو یارلاگادا، مدیر عامل و بنیانگذار این شرکت، در بیانیه ای گفت:

“ما شاهد افزایش علاقه مدیران سنتی سرمایه هستیم.که به ارزهای رمزپایه به عنوان یک حباب امن ضد تورم روی می آورند. حبابی که توسط سیاست های اخیر اقتصاد کلان، کاتالیز شده است. از خوش آمد گویی به آمریکن اکسپرس بسیار خرسندم. ما همچنان در گسترش ارائه محصولات فالکون ایکس، سرمایه گذاری می کنیم.”


مطالب مرتبط

بنیانگذار صرافی بایننس در مورد تنظیم مقررات صحبت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.