سرقت اینستاگرامی بیت کوین از یک معلم انگلستانی، 120 هزار پوند!!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سرقت اینستاگرامی بیت کوین از یک معلم انگلستانی، 120 هزار پوند!!!

یک معلم بازنشسته انگلیسی، به علت سرقت اینستاگرامی بیت کوین، پس انداز زندگی خود را از دست داد. کلاهبردار، تبلیغی را در اینستاگرام قرار داد و در مجموع 120 هزار پوند به جیب زد. مقامات می گویند این یکی از کلاهبرداری بسیار زیاد و مشابه است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سرقت اینستاگرامی بیت کوین از یک معلم انگلستانی، 120 هزار پوند!!!

ترزا جکسون، یک معلم بازنشسته با 63 سال سن در انگلیس، پس انداز زندگی خود را به دلیل یک طرح جعلی سرمایه گذاری در بیت کوین از دست داد. این زن، 120,000 پوند را در این سرقت اینستاگرامی بیت کوین از دست داد.

وجوه از دست رفته، مقدار کل پس انداز زندگی و صندوق های بازنشستگی او را شامل می شد. به طور مشخص، جکسون پس از صحبت با یک “سرمایه گذار مالی” تمام موجودی خود را در این طرح قرار داد.

این کلاهبردار کریپتو، جکسون را متقاعد کرد که مبلغ پس انداز 120،000 پوندی خود را به او بسپارد. کلاهبرداری از طریق تبلیغات در اینستاگرام انجام شد. در حقیقت، غریبه مرموز کمی بعد از آن که جکسون را در اینستاگرام پیدا کرد، با او تماس گرفت.

جکسون از دانش این شخص غریبه و ماهیت قابل اعتماد او، احساس اطمینان کرد. بلافاصله پس از صحبت با او، پول نقد را مستقیماً به او منتقل کرد. پس از این، او دوباره سعی کرد با غریبه تماس بگیرد تا سرمایه گذاری خود را بررسی کند. متأسفانه، او هیچ جوابی دریافت نکرد و بودجه اش برای همیشه از بین رفت.

با این حال، جکسون بلافاصله بانک خود را در مورد کلاهبرداری مطلع کرد. بنابراین، او موفق شد 50٪ از پول خود را از بانک پس بگیرد. این همه آن چیزی بود که بانک می توانست ارائه دهد. زیرا آنها نمی توانند مبلغ کامل را به دلیل انتقال مستقیم وجه نقد به وی پس دهند.

  • مقامات گفتند:

“کلاهبرداران با قربانیان تماس می گیرند و از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی برای تبلیغات “سریع ثروتمند شدن” در استخراج و تجارت ارزهای رمزپایه استفاده می کنند.”

آنها همچنین اشاره کردند که جکسون فقط یکی از این قربانیان است. بنابراین، بسیاری از کشورها در حال کار بر روی تنظیم مقررات کریپتوکارنسی هستند. برخی از کشورها حتی در مورد منع کامل همه کریپتو ها بحث می کنند.

جای تأسف است که چنین کلاهبرداری هایی رخ می دهد. مرکز گزارش ملی کلاهبرداری و جرایم اینترنتی انگلستان، بار ها به شهروندان خود هشدار داده است که نسبت به سرمایه گذاری های کریپتو بسیار محتاط باشند.


بیشتر بخوانید

کلاهبرداری 65000 پوندی از یک خانم مسن بریتانیایی به وسیله کریپتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.