سخنان ایلان ماسک، داج کوین را به نابودی کشاند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سخنان ایلان ماسک، داج کوین را به نابودی کشاند

ایلان ماسک، با انتقاد از توزیع ثروت، به سراغ نهنگ های دوج کوین رفت. سخنان ایلان ماسک در توییتر، باعث شده است که قیمت دوج کوین 20 درصد کاهش پیدا کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سخنان ایلان ماسک، داج کوین را به نابودی کشاند

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، با استراحت در الگوهای رفتاری بی وقفه، در توئیت اخیر از توزیع ثروت داج کوین انتقاد کرد. این میلیاردر می گوید که نهنگ ها تنها “مشکل واقعی” او با این میم کوین است. رمز ارزی که ماسک، با توییت هایش به رالی آن کمک کرده و قیمت را بالا برد.

از این رو، ماسک دارندگان برتر داج کوین را تشویق می کند که دارایی های خود را تسویه کنند تا ارز رمزنگاری شده، دموکراتیک تر شود:

“اگر دارندگان بزرگ داج کوین، مقدار زیادی از سکه های خود را بفروشند، [این اتفاق] از پشتیبانی کامل من برخوردار خواهد شد. تمرکز بیش از حد تنها مسئله واقعی است.”

داج بعد از سخنان ایلان ماسک، 20 درصد به سمت پایین سقوط کرد.

 

بنیانگذار داج کوین، از نهنگ ها نیست

بیلی مارکوس، بنیانگذار داج گوین -که این ارز رمزنگاری شده را کاملاً به عنوان یک شوخی آغاز کرد- اخیراً نامه ای در ردیت منتشر کرده است. بیلی در آن نامه شیدایی پیرامون خلقت خود را زیر سال می برد:

“مردم درمورد داج کوین در قیمت 1 دلار صحبت می کنند. این باعث می شود “محدوده بازار” بزرگتر از شرکت های واقعی باشد که به میلیون ها نفر خدمات ارائه می دهند. مانند بوئینگ، استارباکس، آمریکن اکسپرس، آی بی ام. آیا داج کوین لیاقت چنین کاری را دارد؟ این چیزی نیست که من بتوانم درک کنم، چه رسد به اینکه پاسخ دهم.”

با این حال، او همچنین می گوید که مردم می توانند به هر طریقی که بخواهند برای سکه ارزش قائل شوند و ارزش ذاتی آن چیزی نیست که او بتواند تعریف کند. مارکوس خودش هیچ دستی در بازی ندارد. او پس از اخراج از کار و خرید یک هوندا سیویک دست دوم، تمام کریپتو خود را در سال 2015 فروخت:

“من در حال حاضر هیچ داج کوینی ندارم به جز آنچه اخیراً به من اطلاع داده شده است. من تمام رمزارزی را که در سال 2015 داشتم پس از اخراج از کارم و ترس از پس انداز رو به کاهش، برای خرید یک هوندا سیویک دست دوم فروختم.”


بیشتر بخوانید

توییت ایلان ماسک درباره دوج کوین، جامعه کریپتو را نگران کرده است

دوج کوین دوباره توسط ایلان ماسک هایپ شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.