سانتیمنت: نهنگ های اتریوم یبش از 20 درصد شبکه را در اختیار دارند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سانتیمنت: نهنگ های اتریوم یبش از 20 درصد شبکه را در اختیار دارند

تیم تحلیلی سانتیمنت به اشتراک گذاشته است که، اخیراً ، 10 تا از بزرگترین دارندگان کیف پول اتریوم 2.12، درصد دیگر از کل اتر های موجود در شبکه را خریداری کرده اند. انها هم اکنون بیش از 20 درصد کل شبکه را در اختیار دارند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سانتیمنت: نهنگ ها اتریوم را از کف بازار جمع می کنند

داده های ارائه شده توسط تیم تجزیه و تحلیل سانتیمنت نشان می دهد که نهنگ های اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ را با ارزان ترین قیمت جمع می کنند. آنها در 41 روز گذشته 2.12 درصد دیگر از کل سکه های موجود را به کیف پول اصلی خود اضافه کرده اند.

 

سانتیمنت: بزرگترین نهنگ ها در حال حاضر 20.58 درصد از ذخایر اتر را در اختیار دارند

بر اساس توئیت منتشر شده توسط تیم سانتیمنت در اوایل امروز، 10 تن از بزرگترین دارندگان کیف پول اتریوم، در مجموع اکنون 20.58 درصد از عرضه کلی اتر را که از ماه می 2017 در حال جمع آوری آن می باشند را در اختیار دارند.

در یک ماه گذشته و حتی روزهای پیش، با کاهش اتریوم از سقف تاریخی اخیر خود به ارزش 4362 دلار که در 12 می به دست آمده است، این 10 نهنگ برتر 2.12 درصد دیگر از اتر های موجود در بازار را خریداری کرده اند.

کاهش عرضه اتر در صرافی ها به پایین ترین سطح تاریخ

در اوایل این ماه، سانتیمنت گزارش داد که سرمایه گذاران به طور دسته جمعی منابع ETH خود را از صرافی ها خارج می کنند. ترازهای اتر در محل های معاملات متمرکز در تاریخ 2 ژوئیه، به پایین ترین سطح از سال 2018 کاهش یافته است. طبق گفته سانتیمنت، این ممکن است خطرات فروش عمده در آینده نزدیک را کاهش دهد.

در زمان نوشتن این مطلب، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ یعنی اتر ، طبق اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط کوین مارکت کپ، در قیمتی بین 1900 تا 2000 دلار معامله می شود.

به طور کلی، اتریوم امسال سریعتر از بیت کوین رشد کرده است و تا زمان رسیدن به بالاترین رکورد خود در 12 می، 221 درصد سرسام آور اضافه کرده است. با این حال، تاکنون اتریوم بیش از 50 درصد از آن بالاترین سطح تاریخی کاهش قیمت یافته است.


مطالب مرتبط

19 میلیون توکن اتریوم در اختیار 10 آدرس اول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.