سامسونگ با راه اندازی فروشگاه 837x در دی‌سنترلند، وارد متاورس و دنیای ان اف تی ها شد!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سامسونگ با راه اندازی فروشگاه 837x در دی‌سنترلند، وارد متاورس و دنیای ان اف تی ها شد!

پس از اینکه غول الکترونیکی سامسونگ فاش کرد که تلویزیون های هوشمند آینده این شرکت در سال 2022 از ان اف تی ها پشتیبانی خواهد کرد، اخیرا اعلام کرده است که یک فروشگاه مجازی نیز در دی‌سنترلند افتتاح کرده است. فروشگاه متاورس سامسونگ که از فروشگاه فیزیکی Samsung 837 مدل شده است، “Samsung 837X” نام دارد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سامسونگ با راه اندازی فروشگاه 837x در دی‌سنترلند، وارد متاورس و دنیای ان اف تی ها شد!

سامسونگ این روزها به شدت روی متاورس و ان اف تی ها تمرکز کرده است. این شرکت پس از آنکه اعلام کرد تلویزیون های جدیدش در سال 2022 از ان اف تی ها پشتیبانی خواهد کرد، فروشگاهی را در بلاکچین دی‌سنترلند متاورس، افتتاح کرده است. فروشگاه سامسونگ 837X از شعبه فیزیکی مستقر در شهر نیویورک به نام سامسونگ 837 الگوبرداری شده است. این فروشگاه مجازی برای مدت محدودی برای بازدیدکنندگان دی‌سنترلند باز خواهد بود.

  • در اعلامیه سامسونگ آمده است:

“تجربه جدید متاورس سامسونگ، ماهیت خود را به عنوان یک زمین بازی تجربی برای مردم به ارمغان می‌آورد تا فرصت‌های شگفت‌انگیزی را که زمان برخورد فناوری و فرهنگ به وجود می‌آید، کشف کنند.”

این شرکت جزئیات بیشتری را ارائه می‌دهد و می‌گوید که کاربران می‌توانند در 837x، سالن تئاتر، جنگل و استیج را نیز تجربه کنند.

 

ان اف تی های سامسونگ، جشن و پایکوبی در متاورس

به گفته سامسونگ، طرفدارانی که سالن تئاتر و جنگل را جستجو می‌کنند می‌توانند «در طول مسیر برای یافتن ان اف تی های 837X تلاش کنند. این سالن تئاتر اخبار سامسونگ را به نمایش می‌گذارد و روی صحنه نیز یک «مهمانی پایکوبی زنده، با واقعیت ترکیبی متاورس» به میزبانی دی جی گاما وایبز، برگزار می‌شود.

  • میشل کراسان ماتوس، معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات شرکت سامسونگ الکترونیکس آمریکا در بیانیه‌ای گفت:

«در Samsung 837X، ما هیجان‌زده هستیم که داستان‌های اتصال، پایداری و سفارشی‌سازی خود را به شیوه‌ای بدیع و در فضایی بی‌نظیر بازگو کنیم.»

  • کراسان ماتوس افزود:

“متاورس به ما قدرت می‌دهد تا از محدودیت‌های فیزیکی و مکانی فراتر برویم و تجربیات مجازی منحصربه‌فردی خلق کنیم که جایی غیر از این اتفاق نمی‌افتد. نوآوری در DNA ما است و ما نمی‌توانیم صبر نداریم برای روزی که همه شما این دنیای مجازی رو به رشد را تجربه کنید.”

در همین حال، توکن‌های متاورس پروژه‌هایی مانند دی‌سنترلند و سندباکس، در هفته‌های اخیر دستاوردهای خوبی داشته‌اند. مانا، توکن بومی بلاکچین دی‌سنترلند در متاورس، 2304 درصد افزایش یافته است. زمین های موجود در هر دو پروژهۀ اخیرا فروش قابل توجهی داشته‌اند و همچنین فروش آنها با مبلغ زیادی اتفاق افتاده است.

فروشگاه 837X سامسونگ که به تازگی راه اندازی شده است، جدیدترین فعالیت این شرکت در دنیای بلاکچین است. سامسونگ چند سالی است که وارد این فناوری شده است و همچنین پشتیبانی از کیف پول کریپتو را به گوشی‌های هوشمند گلکسی خود اضافه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.