سال 2021 می تواند سال بزرگی برای استلار (XLM) باشد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سال 2021 می تواند سال بزرگی برای استلار (XLM) باشد

رمزارز استلار با توکن XLM، در این هفته تقریبا 150٪ افزایش قیمت یافته است. طبق پیش بینی ها، XLM در نیمه دوم سال 2021، باید بالاتر از 0.47 دلار معامله شود. این ارز احتمالاً در سال 2022 به بالاترین حدخود خواهد رسید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


قیمت استلار (XLM)، در یک حرکت عظیم صعودی که احتمالاً با اخبار مثبت همکاری جدید با یکی از قدیمی ترین بانک های اروپا دلیل آن بوده است، تقریباً 150٪ در طول هفته افزایش یافته است. به نظر می رسد XLM یک حرکت درازمدت و رو به بالا را آغاز کرده است که تا سال 2021 نیز ادامه خواهد داشت و در نهایت به یک رکورد تاریخی جدید خواهد انجامید.

 

چه خبر از استلار؟

در رتبه بندی سرمایه های بازار، استلار در حال حاضر نهمین ارز رمزنگاری شده بزرگ است که در حدود 6.6 میلیارد دلار، محدوده بازار دارد. XLM یکی از بزرگترین برندگان هفته بوده است که تاکنون تقریباً 150٪ رشد داشته است. در صورت ادامه این رالی، XLM می تواند صعود به رده های بالاتر را ادامه دهد.

استلار، توسط یک هیئت مدیره غیرانتفاعی به نام “بنیاد استلار” اداره می شود. هدف بنیاد استلار این است که واسطه ای بین ارزهای فیات و ارزهای رمزپایه برای معاملات کوچک و بزرگ باشد. این بنیاد از زمان تأسیس در سال 2015 تا زمان نوشتن این مقاله، بیش از 450 میلیون معامله را پردازش کرده است.

استلار همچنین در حوزه موارد استفاده در دنیای واقعی، رو به جلو حرکت کرده است. در دسامبر سال 2020 ، بانک وون در هیت (BVDH)، یکی از قدیمی ترین بانک های اروپا، با همکاری بیت بوند یک استیبل کوین با پشتیبانی یورو ایجاد کرده است که در شبکه استلار اجرا خواهد شد.

  • مدیر عامل بیت بوند توضیح داد:

“بیت بوند، از سال 2019 با استلار کار کرده است. زمانی که ما اولین امنیت توکن را به رسمیت شناختیم که توسط سازمان نظارت بر امور مالی (BaFin)، مقام تنظیم کننده مالی در آلمان صادر شد.”

از آنجایی که چین قبلاً یوان دیجیتال خود را آزمایش کرده است، ممکن است بانک ها در اروپا نیز سرانجام این الگو را دنبال کنند. در این صورت، استلار می تواند در این پیشرفت پیشگام باشد.

 

سطوح بلند مدت

در سال های 2019 و 2020، چشم انداز فنی برای XLM بسیار ناخوشایند به نظر می رسید. XLM از ابتدای شکست در اکتبر 2018 در زیر سطح 0.20 دلار انباشته شده بود. ادغام تدریجی و عاری از هرگونه نوسان قابل توجه بود. در 13 مارس 2020، به پایین ترین نرخ 0.024 دلار رسید اما از آن زمان به بعد در حال حرکت به سمت بالا است. نرخ افزایش در ماه نوامبر بسیار شتاب گرفت و XLM در این هفته با سرعت حتی بیشتری رشد کرد.

در زمان نوشتن مقاله، XLM پس از رسیدن به سطح در 0.36 دلار، چندین بار از بالاترین قیمت 0.91 دلار، سقوط کرده است.

این مقاومت از آنجا قابل توجه است که اگر XLM به سمت بالاترین سطح جدید حرکت کند، باید سطوح مهم اصلاح فیب را که سطح 0.382، 0.5، 0.618 و 0.786 است، پشت سر بگذارد.

سطح اصلاحی 0.5 فیب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا با منطقه مقاومت افقی 0.47 دلار همخوانی دارد. بنابراین، تا زمانی که XLM نتواند این سطح را پس بگیرد، نمی توانیم روند صعودی را در نظر بگیریم.

با این وجود، شاخص های تکنیکال در بازه زمانی هفتگی، علی رغم نشان دادن افزایش بیش از حد، صعودی هستند. ضربدر صعودی در نوسانگر تصادفی (با رنگ سبز مشخص شده).تأیید می کند که روند صعودی بلند مدت آغاز شده است.

منبع: TradingView

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.