سازنده شیبا اینو: چه کسی رمزارز شیبا اینو را ایجاد کرده است؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سازنده شیبا اینو: چه کسی رمزارز شیبا اینو را ایجاد کرده است؟

هویت سازنده و خالق شیبا اینو کوین، سوالی است که طی سال گذشته، بین دارندگان شیب مورد بحث بوده است. از زمان شکل‌گیری این رمزارز در آگوست 2020، ارز دیجیتالی که خود را «قاتل دوج کوین» معرفی می‌کند، توجه زیادی را به خود جلب کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سازنده شیبا اینو: چه کسی رمزارز شیبا اینو را ایجاد کرده است؟

هویت بنیانگذار و خالق شیبا اینو کوین، سوالی است که در سال گذشته بین دارندگان شیب، مورد بحث بوده است.

از زمان شکل‌گیری این رمزارز در آگوست 2020، ارز دیجیتالی که خود را «قاتل دوج کوین» توصیف می‌کند، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. در حال حاضر، توکن شیب با بیش از 594 تریلیون واحد، در صدر نمودار “ارزهای دیجیتال با بیشترین تعداد توکن در گردش”، قرار دارد.

بنابراین، سازنده شیبا اینو کیست؟ خالق شیبا اینو کوین ریوشی نام دارد؛ اما تنها اطلاع واضحی که درمورد سازنده مرموز این رمزارز داریم، همین است. ریوشی مانند بنیانگذار بیت کوین (ساتوشی ناکاموتو) ناشناس مانده است.

شیب برای اولین بار در آگوست 2020 به عنوان یک میم‌کوین غیرمتمرکز ایجاد شد. پس از ایجاد، ریوشی 50 درصد از کل این دارایی را به بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، اهدا کرد. اما بوترین بخش بسیار زیادی از آن را سوزانده و بخش‌های دیگری را برای مقاصد خیریه صرف کرده است. ریوشی همچنین سکه دیگری به نام LEASH را ایجاد کرده است؛ یک ارز دیجیتال دیگر در اکوسیستم شیبا اینو.

همانطور که در وب سایت رسمی شیبا اینو کوین توضیح داده شده است، لیش “جذابیتی مخالف با شیب را دارد.” زیرا تنها 100000 توکن از این رمزارز موجود است. قیمت فعلی لیش در زمان نگارش این مطلب، 1570 دلار است.

با این حال، بسیاری از کارهای در حال انجام برای اکوسیستم شیبا، توسط فرد دیگری انجام می‌شود. او شیتوشی کوزاما نام دارد. او به طرو داوطلبانه، سرپرستی پروژه شیبا اینو را به عهده دارد. شیتوشی پشت اعلان‌های بسیاری از پروژه‌های جدید شیبا است. پروژه هایی مانند “شیبوشی ان اف تی” و بازی شیبا اینو.

با این حال، دید ریوشی همچنان محوری است. پروژه هایی مانند “شیباریوم”، “شیا نت” و “شی استیبل کوین”، همگی اولین بار توسط ریوشی در پست های مختلف وبلاگ خود عنوان شدند.

 

ریوشی کیست؟

هویت ریوشی تا دسامبر 2021 ناشناخته باقی مانده است و احتمالاً همینطور باقی خواهد ماند. در 29 می، ریوشی یک پست وبلاگی در ریوشی ریسرچ، با عنوان “من ریوشی هستم” منتشر کرد که در آن، درمورد هویت خود صحبت کرد.

“من از ابتدا گفته‌ام، من هیچکس نیستم، مهم نیستم. تلاش‌ها برای افشای نقاب از «هویت» من، حتی در صورت موفقیت‌آمیز بودن، به تدریج خواهد بود. من فقط مردی هستم که بدون عواقب ضربه زدن به صفحه کلید و قابل تعویض هستم. من ریوشی هستم.”

وی تاکید کرد که شیب، یک توکن خالص و غیرمتمرکز است که به جامعه خود تعلق دارد.

بنیانگذار همچنین اظهار داشت که او یک میلیونر شیب نیز نیست. ریوشی گفت: ” هنوز واقعیت این است که تا به امروز من مالک 0 توکن شیب هستم.” “اگر نگران بالا و پایین شدن قیمت و گرفتن سود باشم، نمی‌توانم خالص و بی طرف باشم.”

البته، این امر ردیتور ها یا افراد آنلاین دیگر را از حدس و گمان در مورد هویت ریوشی منع نکرده است.

یک نظریه خاص که چندین بار تکرار شده است، نشأت گرفته از تصویری است که ویتالیک بوترین را در حال راه رفتن با یک سگ شیبا اینو را نشان می‌دهد؛ درحالی که گروهی از دوستان، با او همراهی می‌کنند. از آنجایی که این تصویر در پایین یک پست وبلاگی در ریوشی ریسرچ نیز قرار داده شده است، بسیاری از تاپیک‌های ردیت می‌گویند که ریوشی، عضوی از این گروه است. با این حال، در حد حدس و گمان باقی‌مانده اند و هویت ریوشی هنوز مشخص نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.