ساخت یک صرافی جدید و غیرمتمرکز توسط جک دورسی!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ساخت یک صرافی جدید و غیرمتمرکز توسط جک دورسی!!

جک دورسی، مدیرعامل اسکوئر و توییتر، روز جمعه در توییتی نوشت: بخش جدید اسکوئر که بر ایجاد یک پلتفرم اوپن سورس متمرکز است، قصد دارد یک صرافی غیرمتمرکز بیت کوین ایجاد کند. ساخت یک صرافی جدید، در دستور این شرکت قرار گرفته است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ساخت یک صرافی جدید و غیرمتمرکز توسط جک دورسی!!

جک دورسی، مدیرعامل اسکوئر و توییتر، روز جمعه در توییتی نوشت: بخش جدید اسکوئر که بر ایجاد یک پلتفرم اوپن سورس متمرکز است، قصد دارد یک صرافی غیرمتمرکز بیت کوین ایجاد کند. ساخت یک صرافی جدید، در دستور این شرکت قرار گرفته است و توسط TBD، بخش جدید اسکوئر انجام خواهد شد.

  • دورسی هنگام معرفی TBD به جهان توییت کرده و اظهار داشت:

“اسکوئر در حال ایجاد یک کسب و کار جدید است (با پیوستن به Seller ، Cash App و Tidal) که بر ایجاد یک پلت‌فرم توسعه دهنده باز تمرکز کرده است و تنها هدف آن ایجاد سهولت در خدمات مالی بدون نیاز به محافظ، بدون نیاز به مجوز و غیرمتمرکز است. تمرکز اصلی ما #بیت کوین است. نام آن TBD است.”

سرپرست TBD در اسکوئر یعنی مایک بروک، در مورد آن و گمانه زنی‌های پیرامونش و مسیری شرکت صحبت کرد. او جزئیاتی را در مورد مسیری که TBD در پیش خواهد گرفت به اشتراک گذاشت.

  • وی گفت:

“ما معتقدیم بیت کوین ارز اصلی اینترنت خواهد بود. در حالی که پروژه های زیادی برای کمک به غیر متمرکزتر شدن اینترنت وجود دارد، تمرکز ما تنها بر یک سیستم پولی سالم برای همه است. اما تحت شمول گرفتن همه موارد، نیاز به چند قطعه دارد که ما فکر می کنیم گم شده است.”

وی همچنین افزود که برای دریافت بیت کوین، افراد باید ارز فیات خود را در یک سرویس متمرکز مانند کوین‌بیس یا کش‌اپ مبادله کنند. با این حال، این پلتفرم‌ها با مسائل قابل توجهی روبرو هستند. وی اظهار داشت که این مشکلی‌ست که آنها بر حل آن تمرکز خواهند کرد.

“این مشکلی‌ست که ما قصد حل آن را داریم: تأمین بودجه کیف پول غیر حضوری در هر نقطه از جهان از طریق بستری برای ایجاد رمپ‌های داخل و خارج از بیت کوین. شما می‌توانید این را به عنوان یک صرافی غیر متمرکز برای فیات در نظر بگیرید.”

 

یک پلتفرم منبع باز

TBD به عنوان یک پروتکل منبع باز توسعه داده می‌شود و همه کیف پول‌های کریپتو می‌توانند از این پلتفرم استفاده کنند. براک اضافه کرد در حالی که شرکت در این مسیر پیش می‌رود، هنوز چندین شکاف در مقیاس پذیری و هزینه و توانایی ایجاد زیرساخت مورد نیاز بین دارایی های دیجیتال وجود دارد.

جک دورسی، مدیرعامل توییتر و اسکوئر، یکی از حامیان سرسخت بوده است و اظهار داشته است که بیت کوین به عنوان بخش بزرگی از اکوسیستم توییتر و آینده بستر رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. او بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان را به عنوان یکی از گرایش های اصلی مربوط به بستر رسانه های اجتماعی برچسب گذاری کرده است.

دورسی همچنین تأیید کرده است که اسکوئر برنامه های خود را برای ساخت کیف پول سخت افزاری برای بیت کوین ادامه می دهد. زیرا نکات ظریفی در مورد این پلتفرم را در ماه ژوئن کنار گذاشته است. کیف پول سخت افزاری مانند TBD، در حوزه عمومی توسعه می یابد و به عنوان “محصولی فراگیر که راه حلی غیرحرفه ای را به بازار جهانی می‌آورد” عمل می کند.

 

ایجاد پلتفرم جدید دی‌فای برای بیت کوین

جک دورسی همچنین برنامه هایی را در مورد راه اندازی یک پلتفرم توسعه دهنده که خدمات مالی غیرمتمرکز را به طور خاص برای بیت کوین ارائه می دهد، تبلیغ می کند. دورسی برنامه هایی را در مورد TBD عنوان کرده است که به برنامه های دیگر مانند کش‌اپ، تیدال و سلر می پیوندد. دورسی اعتقاد زیادی به بیت کوین دارد و اغلب اظهار می دارد که معتقد است این ارز به ارز اصلی اینترنت تبدیل خواهد شد.


اخبار مرتبط

سهام توییتر پس از حضور جک دورسی در B Word جهش کرد

مایکروسافت یک پلتفرم احراز هویت را روی بلاکچین بیت کوین راه اندازی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.