حدس و گمان جدید در مورد اینکه ساتوشی ناکاموتو کیست؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
حدس و گمان جدید در مورد اینکه ساتوشی ناکاموتو کیست؟

ایلان ماسک، در مورد اینکه ساتوشی ناکاموتو کیست، حدس و گمان جدیدی ارائه داده است. ماسک می‌گوید که نیک سابو، به احتمال زیاد خالق بیت کوین است. او دلایل و سرنخ هایی را ارائه داده است که چرا سابو را به عنوان ساتوشی ناکاموتو معرفی می‌کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


حدس و گمان جدید در مورد اینکه ساتوشی ناکاموتو کیست؟

ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد جهان و مدیر عامل شرکت تسلا، پیش‌بینی کرده است که نیک سابو، متخصص فوق سری حوزه ارزهای دیجیتال، می‌تواند ساتوشی ناکاموتوی اصلی باشد. او پاسخ به این سوال که ساتوشی ناکاموتو کیست را روز سه‌شنبه، در پادکست محبوب لِکس فریدمن بیان کرد. ماسک طی این پادکست، در مورد موضوعات مختلف از جمله هوش مصنوعی، تسلا و ارزهای دیجیتال به صحبت پرداخت.

  • او گفت:

“می‌توانید به تکامل ایده‌ها قبل از عرضه بیت‌کوین نگاه کنید و ببینید چه کسی درباره آن ایده‌ها، مطلب نوشته است. به نظر می‌رسد که نیک سابو احتمالاً بیش از هر کس دیگری مسئول تکامل این ایده‌ها است. او ادعا می کند که ناکاموتو نیست، اما من مطمئن نیستم. به نظر می‌رسد که او بیش از هر کس دیگری مسئول ایده‌های پشت بیت کوین است.”

بیت کوین از زمانی که در سال 2009 ایجاد شد، در دهه گذشته به یک طبقه دارایی 2 تریلیون دلاری تبدیل شده است. اما معمای بزرگی پیرامون آن وجود دارد و آن این است که خالق ارز دیجیتال شماره یک، ساتوشی ناکاموتو کیست.

گمانه زنی ها در مورد هویت خالق اصلی بیت کوین، همچنان یک موضوع داغ است و کسانی که حدس و گمان هایی می‌زنند، نمی‌توانند ادعای خود را به اندازی کافی اثبات کنند.

چرا ماسک می گوید سابو، ساتوشی ناکاموتو است؟

در سال 2014، تیمی از زبان‌شناسان شباهت‌های خاصی را در مقاله سفید بیت‌کوین و نوشتار سابو پیدا کرده و آن را به دنیا نشان دادند. آنها ادعا کردند که تعداد شباهت‌های زبانی بین این دو، چیزی است که او را به نزدیک ترین گزینه به ساتوشی اصلی تبدیل می‌کند.

نیکلاس “نیک” سابو، دانشمند کامپیوتر، محقق حقوقی و فعال ارزهای دیجیتال است که به دلیل تحقیقاتش در قراردادهای دیجیتال و ارز دیجیتال، شناخته شده است. او در سال 1989 از دانشگاه واشنگتن در رشته علوم کامپیوتر فارغ التحصیل شد و مدرک دکتری حقوقی را از دانشکده حقوق دانشگاه جورج واشنگتن دریافت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.