ریکاوری اتریوم به 1600 دلار، گری اسکیل 10000 اتر خرید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ریکاوری اتریوم به 1600 دلار، گری اسکیل 10000 اتر خرید

در طی سقوط بازار کریپتو در اوایل روز سه شنبه 23 فوریه، قیمت اتریوم تا سطح 1450 دلار کاهش یافت. اما بعد از آن، ریکاوری شده و به بیش از 1600 دلار رسید. در زمان نوشتن این خبر، اتر با قیمت 1570 دلار با سقف بازار 180 میلیارد دلار معامله می شود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ریکاوری اتریوم به 1600 دلار، گری اسکیل 10000 اتر خرید

به نظر می رسد که در هنگام ریکاوری، گری اسکیل اتریوم تراست (ETHE)، در 24 ساعت گذشته 10000 سکه ETH به موجودی خود اضافه کرده است. بنابراین، دقیقاً مانند بیت کوین (BTC)، در حالیکه بازیکنان بزرگ بیشترین استفاده را از افت بازار می کنند، جریان نهادی به سمت اتریوم گرایش پیدا می کند. با خرید اخیر، کل دارایی های اتریوم متعلق به گری اسکیل، به بیش از 3.17 میلیون رسیده است.

افزایش قیمت اتریوم از آغاز سال 2021 تا کنون، بسیار زیاد بوده است. اگرچه هم اکنون قیمت از بالا ترین رکورد خود در بالای 2000 دلار، 20% اصلاح داشته است، اما هنوز هم با 125٪ سود نسبت به سال گذشته معامله می شود. جالب توجه است، داده های حاصل از تحلیل ها، حاکی از آن است که در طی ریکاوری اخیر ETH، اتریوم های کمی نقد شده است. این نشان دهنده نگرش عمومی بلند مدت نسبت به این رمز ارز است.

داده های دیگر نشان می دهد که CME Ether Futures، از زمانی که دو هفته قبل در 8 فوریه فعال شده است، علاقه زیادی از سرمایه گذاران دریافت می کند. اوایل روز دوشنبه، در میان آشفتگی بازار کریپتو، معاملات آتی CME Ether رکورد معاملات نزدیک به 160 میلیون دلار را ثبت کرد.

 

رکورد نرخ معامله اتریوم شکسته شد

یکی از مهمترین نگرانیهایی که شبکه اتریوم در حال حاضر با آن روبروست، این است که افزایش فعالیت شبکه اتریوم، منجر به افزایش عمده هزینه انتقال شده است. طی سال گذشته، رشد DeFi انفجاری بوده و منجر به استقرار گسترده در بلاکچین اتریوم شده است. داده های کوین متریکس، نشان می دهد که شهرک های روزانه اتریوم نسبت به سال گذشته 25 برابر جهش داشته اند.

با این حال، درست زمانی که اتر، بین 1500 تا 1700 دلار وارد منطقه ادغام می شود، متوسط هزینه معامله در اتریوم به رقم عظیم 37.6 میلیارد دلار رسیده است. بنابراین، هزینه معاملات اتریوم از ابتدای تأسیس خود در سال 2014، به بالاترین میزان رسیده است.

ازدحام شبکه اتریوم، فرصت بزرگی به بازیکنانی مانند “بایننس اسمارت چین” داده است. زنجیره هوشمند بایننس، اخیراً افزایش عمده فعالیت DeFi و معاملات DEX را به ثبت رسانده.و به این ترتیب به رمز ارز بایننس کوین (BNB) کمک کرد تا به سومین رمزارز بزرگ بازار تبدیل شود.

اگرچه اتریوم در حال تلاش برای افزایش بیش از 2000 دلار است. اما در این مرحله تحلیل تکنیکال، این احتمال را ضعیف نشان می دهد.


مطالب مرتبط

اتریوم در سال 2021 سریع تر از بیت کوین رشد می کند. به سه دلیل!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.