رشد ریپل در آسیا – پتانسیل بیت کوین برای رسیدن به 1 میلیون دلار

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رشد ریپل در آسیا – پتانسیل بیت کوین برای رسیدن به 1 میلیون دلار

برد گارلینگهاوس، مدیر عامل شرکت ریپل، ذکر کرد که بیزینس آنها در آسیا و اقیانوسیه، هیچ تأثیر منفی از دعوای SEC نگرفته است. مدیر صرافی کراکن نیز معتقد است که بیت کوین به 1 میلیون دلار هم می تواند برسد. این دو خبر را در ادامه بخوانید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رشد ریپل در آسیا

ریپل، یک شرکت بلاکچین مستقر در سانفرانسیسکو، در حال حاضر با شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در دسامبر سال 2020 در مورد فروش غیرقانونی اوراق بهادار در قالب XRP مواجه است. مدیر عامل شرکت ریپل، برد گارلینگهاوس گفت که علی رغم پرونده قضایی، این شرکت در بازار آسیا و اقیانوسیه هیچگونه عواقبی نداشته است.

گارلینگهاوس طی مصاحبه ای با رویترز گفت که بیزینس ریپل به دلیل وضوح نظارتی در بازارهای آسیا در آسیا و به طور خاص در ژاپن در حال رشد است. وی افزود که فعالیت نقدینگی XRP طی چند ماه گذشته در خارج از ایالات متحده رشد چشمگیری داشته است.

  • گارلینگهاوس در مصاحبه ای ویدیویی با رویترز گفت:

“این (دادخواست) مانع فعالیت در ایالات متحده شده است. اما واقعاً تأثیری بر آنچه در آسیا و اقیانوسیه برای ما می گذرد، نداشته است. ما توانسته ایم به رشد بیزینس در آسیا و ژاپن ادامه دهیم زیرا در این بازارها وضوح نظارتی داشته ایم. XRP در بیش از 200 صرافی در سراسر جهان خرید و فروش می شود. در واقع فقط سه یا چهار صرافی در ایالات متحده است که ترید را متوقف کرده اند.”

ریپل در اوایل هفته جاری اعلام کرد که این شرکت در حال آزمایش نسخه خصوصی XRP Ledger برای پشتیبانی از بانک های مرکزی در انتشار ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) است.


راه اندازی آزمایشی XRP Ledger خصو توسط ریپل برای صدور ارز های دیجیتال بانک های مرکزی


XRP و ژاپن

پس از دادخواست SEC، چندین صرافی در سراسر جهان ترید XRP را متوقف کردند اما ژاپن یکی از معدود کشورهایی بود که از ریپل و XRP پشتیبانی می کرد. مقامات نظارتی در این کشور به وضوح اظهار داشتند که XRP یک اوراق بهادار نیست. طی آخرین مصاحبه، مدیر عامل شرکت ریپل به رشد این شرکت در ژاپن اشاره کرده است.

  • وی افزود:

“ما شاهد هستیم كه فعالیت نقدینگی XRP در خارج از ایالات متحده رشد كرده و در آسیا، مطمئناً در ژاپن رشد می كند.”

در حال حاضر XRP هفتمین ارز رمزنگاری شده در جهان است. این دارایی دیجیتال بیش از 20 میلیارد دلار ارزش بازار دارد.

 

پتانسیل بیت کوین برای رسیدن به 1 میلیون دلار

فراتر از اهداف قیمتی بیت کوین در 100 هزار و حتی 400 هزار دلار، جسی پاول، مدیر عامل صرافی کراکن،حرفی زده است که ممکن است توسط بسیاری به عنوان پیش بینی مضحک قیمت بیت کوین در نظر گرفته شود. پاول در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ گفته است که بیت کوین می تواند طی ده سال آینده به یک میلیون دلار برسد.

وی معتقد است که طلا، بازی آخر نیست. زیرا تعداد فزاینده ای از جوانان در حال جایگزینی ارزهای فیات با بیت کوین هستند. در صورت تضعیف ارزهای فیات و مهاجرت گسترده سرمایه گذاران به بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری قابل اعتماد، ارزش دارایی می تواند تا “بی نهایت” افزایش یابد.

  • مدیر عامل کراکن گفت:

“مردم فراتر از طلا را ذخیره ارزش می دانند. بنابراین، می دانید، من فکر می کنم یک میلیون دلار به عنوان هدف قیمت در طول ده سال بسیار معقول است. شما می توانید آن را در برابر هر آنچه که می خواهید با آن بخرید، مانند سیارات یا منظومه های شمسی اندازه گیری کنید.”

در کمال تعجب، پاول تنها کسی نیست که چنین هدف جاه طلبانه ای را برای دارایی دیجیتال تعیین کرده است. هال فینی، از قدیمی ترین کاربران و توسعه دهنده بیت کوین از سال 2011، گفت که بیت کوین در نهایت می تواند بیش از 10 میلیون دلار برای هر سکه باشد.

در مقایسه با طلا، تعدادی از سرمایه گذاران برجسته فلز زرد را به نفع بیت کوین کنار گذاشته اند. مارک کوبان، ستاره Shark Tank، اخیراً اظهار داشت که طلا یک کلاس دارایی در حال مرگ است.که باید با بیت کوین و اتریوم جایگزین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *