ریپل به بنیاد پوند دیجیتال پیوست؛ ارز دیجیتال بانک مرکزی در حال تحقق!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ریپل به بنیاد پوند دیجیتال پیوست؛ ارز دیجیتال بانک مرکزی در حال تحقق!

ریپل در حال حاضر عضو بنیاد پوند دیجیتال شده است. رئیس سیاستگذاری این شرکت یعنی سوزان فریدمن، نماینده ریپل در این بنیاد خواهد بود. بنیاد امیدوار است تیمی برای توسعه پوند دیجیتال ایجاد کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ریپل به بنیاد پوند دیجیتال پیوست؛ ارز دیجیتال بانک مرکزی در حال تحقق!

ریپل با افتخار پیوستن خود به بنیاد پوند دیجیتال را اعلام کرد. این بنیاد، یک موسسه غیر انتفاعی است که برای توسعه و پیاده سازی پوند دیجیتال در انگلستان کار می‌کند. رئیس سیاست گذاری ریپل، سوزان فریدمن، نماینده این شرکت در بنیاد خواهد بود. ریپل در حال حاضر و به عنوان عضوی از بنیاد، از مأموریت آن برای درگیر کردن بانک‌های مرکزی در سطح جهان، در زمینه‌های سیاسی و تکنولوژی محور پشتیبانی می‌کند. گذشته از این‌ها، هدف اصلی این بنیاد، راه اندازی ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) پوند دیجیتال است.

  • فریدمن اظهار داشت:

“ما از طراحی و اجرای یک پوند دیجیتال با مشارکت بنیادپوند دیجیتال حمایت می‌کنیم. این بنیاد به پیشرفت هدف انگلستان برای ایجاد یک سیستم مالی فراگیرتر و پایدار کمک می‌کند.”

به همین ترتیب، ریپل معتقد است که انگلستان در ارتقاء نوآوری مسئولانه در فضای کریپتو، پیشرو است. بر این اساس، استقرار پوند دیجیتال، نشانه ای از رشد و یک گام منطقی برای ملت خواهد بود.

در همین حال، بنیاد بر این واقعیت پافشاری می‌کند که یک پوند دیجیتالی از هموار شدن مسیر این کشور برای ایجاد یک اقتصاد دیجیتالی نوآورانه حمایت می‌کند. بنابراین، با وجود CBDC در کنار سایر اشکال پول دیجیتال، انگلستان به عنوان یک نظریه پرداز در اقتصاد دیجیتال جهانی ظاهر می‌شود.

از آنجایی که بسیاری از کشورها نیز به دنبال راه اندازی یک کریپت تحت حمایت خود هستند، یک مسابقه بزرگ در راه است. بانک انگلستان در حال پیگیری هرگونه چالش فنی و عملی مرتبط با پیاده سازی، طراحی، راه اندازی و استقرار پوند دیجیتالی است.

این موضوع نشان می‌دهد که دولت انگلستان چگونه به وسیله پول ملی دیجیتالی گزینه‌های پرداخت ارزان تر، سریعتر، کارآمد و پایدار را برای شهروندان خود فراهم می‌کند. با این حال، قطعا کار ساده‌ای نیست. دقیقاً به همین دلیل بنیاد پوند دیجیتال در تلاش است تا بهترین تیم ممکن را برای تحقق این هدف ایجاد کند.

در واقع، این تلاش برای جمع‌آوری مجموعه‌ای متنوع از اعضا برای دستیابی به برتری رقابتی انگلستان در مقیاس جهانی است. با CBDC های بیشتری که در راه هستند، حفظ حریم خصوصی و وجود قابلیت همکاری، حاکمیت کامل را به کشورهای در حال ایجاد CBDC می‌بخشد.

از سوی دیگر، ریپل با ایجاد موج در صنعت کریپتو بیگانه نیست. این شرکت همکاری‌های متعددی با بانک‌های سراسر جهان داشته است. مهمتر از همه، جهان مشتاقانه منتظر دیدن جرقه پوند دیجیتال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.