ریجکت بیت کوین؛ بازار رو به پایین خواهد رفت؟؟ 72 ساعت سرنوشت ساز!!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ریجکت بیت کوین؛ بازار رو به پایین خواهد رفت؟؟ 72 ساعت سرنوشت ساز!!!

پس از نزدیک به 7 ماه اقدامات صعودی در BTC شاهد این اتفاق بودیم: ریجکت کانال سریع صعودی و بازگشت بیت کوین به عقب. چارت روزانه نشان می دهد که چرا این اتفاق، اتفاق خوبی نیست (یا هست)!


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ریجکت بیت کوین؛ حباب ترکید!! بازار رو به پایین خواهد رفت؟؟

پس از نزدیک به 7 ماه اقدامات صعودی در BTC شاهد این اتفاق بودیم: ریجکت کانال سریع صعودی و بازگشت بیت کوین به عقب. 29 آوریل، دو روز قبل از آغاز ماه جدید میلادی، BTC حرکت به بالای 55.500 دلار را ریجکت کرد. چارت روزانه نشان می دهد که چرا این اتفاق، اتفاق خوبی نیست!

پیش بینی های سال 2021 ممکن است محقق نشود. بنابراین سرمایه گذاران کریپتو، می توانند از پلن های بدون ریسک ما استفاده کنند. احتمالا در چند ماه آینده، طبق مسیر فعلی بیت کوین، به این زودی ها حرکت صعودی جدیدی انجام نخواهد شد. مگر اینکه آن را در 72 ساعت آینده آغاز کند.

برویم سراغ چارت روزانه.

چارت، به وضوح نشان می دهد که کانال افزایشی پنجشنبه، به چه صورتی باطل شد. بعد از چند روز، BTC دوباره آمد و سعی کرد که به کانال خود بازگردد. با این حال امروز به نظر می رسد که ورود مججد آن به کانال صعودی، ریجکت شد. علاوه بر این، 55،550 دلار تا مدتی پیش، سطح حمایتی بود اما هم اکنون، این عدد تبدیل به سقف مقاومتی شده است. همین موضوع، اهمیت این ریجکت را افزایش می دهد. در واقع این یک دبل ریجکشن است!!

توجه داشته باشید که این امر، پس از یک ادغام بسیار پیچیده اتفاق می افتد که احتمالاً برای بسیاری از سرمایه گذاران کریپتو، شدیدا طاقت فرسا بوده است. 3 الگوی هلالی در در چارت بالا (مشخص شده با رنگ زرد) یک پیچیدگی تلفیقی را نشان می دهد که از ماه فوریه آغاز شده است.

چرا همه اینها مهم است؟ زیرا BTC شاخص اصلی بازار کریپتوکارنسی است. بیت کوین جهت را تعیین می کند، و تمام سکه های دیگر مسیر را دنبال می کنند. این امر شاید در تک تک روز ها صادق نباشد، اما اگر روند نمودار های روزانه را بررسی کنیم، مطمئناً می بینم که روی آن تاثیر گذار است.

به عبارت دیگر BTC، در حال شروع یک دوره اصلاح سازی است. به همین دلیل کل بازار رمزنگاری اصلاح خواهد شد. این اتفاق بدی نیست، بلکه حتی می تواند اتفاق خوبی باشد. زیرا یک دوره اصلاحی، می تواند درب ها را برای یک گاو نر جدید و ایجاد فرصت های خرید، باز کند.

 

چگونه مسئله را مدیریت کنیم؟

یکی از وبسایت های بزرگ در زمینه سرمایه گذاری، در تحقیقات اخیر خود، این مورد را با اعضای پریمیوم خود به اشتراک گذاشته است:

در یک دوره اصلاحی مانند دوره ای که در پیش روست، بزرگترین خطر برای سرمایه گذاران کریپتو چه خواهد بود؟

1. خرید کردن در لحظه اشتباه. زمان مناسب خرید در چرخه حرکتی 3 ماه قبل، درست قبل از رشد اصلی قیمت بود. در این چرخه، درست پس از ثبات فروش، خرید انجام می شود. بنابراین خرید در روند نزولی، یک تاکتیک متفاوت و ریسکی است. با احتیاط بسیار فراوان وارد شوید.

2. نا امید شدن به دلیل اینکه سرمایه، چند برابر نشده است. سرمایه گذاران، شروع به سرزنش دیگران می کنند و می گویند “این، کار نمی کند” و “آنها نمی توانند به من کمک کنند” و غیره و غیره. آنها بازار ترک می کنند، به بازار کریپتو توجه نمی کنند و بهترین ورود ممکن را که هنگام آرام شدن این بازار و راه اندازی برای اجرای بعدی گاو خواهد بود، از دست می دهند.

ما نمی دانیم چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد، ممکن است ماهها طول بکشد، به راحتی نمی دانیم. تنها چیزی که می دانیم این است که بسیاری بازار را ترک خواهند کرد، توجه نخواهند کرد و لحظه های مناسب را برای ورود مجدد در اواخر سال از دست می دهند. آنها با افزایش قیمت ها دوباره علاقه مند می شوند و این بازار را تعقیب می کنند.

به جای نا امید شدن، به جای ناراحتی، به جای حسرت خوردن… سرمایه گذاران کریپتو بهتر است سود خود را سیو کنند. کمی آرام بگیرند و در شناسایی نقطه ورود عالی بعدی بسیار تیز عمل کنند. ممکن است چند ماه خارج از بازار باشید، احتمالاً چند ماه هم باشد که خارج هستید. اما چه مشکلی وجود دارد؟ ما در آسیک بوتز و ربات تریدر سیلیکون، حواسمان هست.

پس بیایید با خیال راحت، مثبت نگر و تیزبین باشیم. ما مشتاق ورود مجدد هستیم، اما شاید اکنون نه. در حال حاضر باید سودهایی را که طی 12 ماه گذشته به دست آوردیم جشن بگیریم. افت بازار نیز قسمت مهمی از سرمایه گذاری است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.