رکورد همیشگی بیت کوین شکسته شد. رکورد جدید: 67000 دلار

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رکورد همیشگی بیت کوین شکسته شد. رکورد جدید: 67000 دلار

همزمان با خوشحالی سرمایه‌گذاران برای راه اندازی موفقیت آمیز اولین صندوق معاملات آتی بیت کوین در ایالات متحده، قیمت این رمزارز به بالاترین حد خود در تاریخ رسید. رکورد همیشگی بیت کوین، پیش از این در اواسط آوریل با قیمت 64899 دلار ثبت شده بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رکورد همیشگی بیت کوین شکسته شد. رکورد جدید: 67000 دلار

همزمان با خوشحالی سرمایه‌گذاران برای راه اندازی موفقیت آمیز اولین صندوق معاملات آتی بیت کوین در ایالات متحده، قیمت این رمزارز به بالاترین حد خود در تاریخ رسید. رکورد همیشگی بیت کوین؛ پیش از این در اواسط آوریل با قیمت 64899 دلار ثبت شده بود.

اظهارنظرهای سرسختانه پل تودور جونز، تاجر افسانه‌ای نیز احساسات را تقویت کرد؛ این سرمایه گذار میلیاردر گفت که ارزهای رمزپایه را به عنوان پرچین تورم (دارایی‌ای که یک سرمایه گذار، برای محافظت از ارزش پول خود در مقابل تورم، خریداری می‌کند)، بر طلا ترجیح می‌دهد.

  • جسی پرودمن، مدیرعامل ماکارا، می گوید:

“نکته کلیدی در اینجا این است که آیا می‌توانیم حمایت را در بالای 65000 دلار ایجاد کنیم؟”

“احتمالا، رالی‌های کلاسیک سه ماهه چهارم که در اکثر سال‌ها شاهد آن بودیم، می‌تواند بیت کوین را به برخی از پیش بینی‌های بلند مدت چند ماه گذشته برساند. با این‌حال اگر فشار فروش پابرچا بماند بماند، تحقق مرحله بعدی می‌تواند مدتی طول بکشد.”

همچنین، نظرات سرسختانه یک تاجر افسانه‌ای در روز چهارشنبه، احساسات پیرامون بیت کوین را افزایش داد. پل تودور جونز، سرمایه گذار میلیاردر، کریپتو را پرچین ترجیحی خود نسبت به طلا، برای حفاظت از سرمایه‌اش در مقابل تورم دانست.

  • جونز به “اسکواکس باکس” در شبکه CNBC گفت

“بیت کوین یک پرچین عالی خواهد بود. کریپتو یک پرچین عالی خواهد بود.”

“برنامه ای برای کریپتو وجود دارد و بدیهی است که در حال حاضر در رقابت با طلا پیروز شده است … من فکر می‌کنم این نیز یک حفاظت تورمی بسیار خوب خواهد بود. در حال حاضر بیت کوین، ترجیح من بر طلا است.”

همچنین، اتریوم نیز با 7.4 درصد افزایش به سطح 4000 دلار بازگشت. دومین ارز رمزپایه بزرگ جهان با 4.104.61 دلار معامله شد و به بالاترین سطح روزانه خود یعنی 4.380 در ماه می رسید.

صندوق ای تی اف “پروشِیرز بیت کوین استراتژی“، که قراردادهای آتی بیت کوین را با قیمت این رمزارز دنبال می‌کند، در اولین روز معاملات خود در روز سه شنبه تقریبا 5 درصد افزایش یافت. البته همه‌ی بازار کریپتو تحت تأثیر قرار نگرفت. بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین به دنبال یک ETF هستند که به جای معاملات آتی، قیمت‌های لحظه ای را ردیابی کند.

سرمایه گذاران تازه کار مجبورند با اصطلاحاتی مانند “کانتانگو” آشنا شوند، جایی که قیمت آتی یک کالا بالاتر از قیمت اولیه آن است و “عقب ماندگی”، که برعکس است.

  • جودی گانزبرگ، مدیر عامل شاخص‌های کوین دسک، می گوید:

“محصولات بیشتر عالی هستند، اما من وقتی سرمایه‌ای را در بازار نقدی خریداری می کنید، آینده‌ای در سرمایه گذاری روی ETF های بیت کوین نمی‌بینم.”

  • وی افزود:

  • “این مانند نفت یا گاو نیست که نگه‌داری فیزیکی آن برای اکثر سرمایه گذاران غیرممکن باشد. بیشتر شبیه طلا است که می‌توان آن را به راحتی نگهداری کرد. مگر اینکه هزینه آن بیشتر شبیه نفت باشد.”

با این حال، این موضوع یک نقطه عطف برای صنعت نوپای ارزهای دیجیتال است. صنعتی که مدتهاست برای پذیرش بیشتر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در وال استریت، تلاش می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.