کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

مشتریان پی پال هم اکنون می توانند ارزهای کریپتو از جمله بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را با استفاده از کیف پول های دیجیتال خریداری، فروش و نگهداری کنند و همچنین از پول مجازی برای خرید استفاده کنند.

نشریه نیویورک: پس از اطلاعیه پی پال مبنی بر آغاز پوشش ارز های مجازی، برای اولین بار از ژوئیه 2019، بیت کوین از 13000 دلار گذشته است.

بزرگترین سکه دیجیتال در طول معاملات سنتی در نیویورک 950 دلار یا 8٪ افزایش یافت. در معاملات اولیه آسیا 2٪ دیگر صعود کرد و به 13119 دلار رسید. سود در میان آلتکوین ها، چهارشنبه حتی بیشتر بود. لایت کوین بیش از 13٪ و بیت کوین کش بیش از 9٪ جهش داشته اند.

مشتریان پی پال می توانند ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و لایت کوین را با استفاده از کیف پول های دیجیتال خریداری، فروش و نگهداری کنند و همچنین از پول مجازی برای خرید در 26 میلیون بازرگان شبکه خود استفاده کنند.

در پی این اطلاعیه، ارزش سهام پی پال، با 5.5٪ جهش به 213.07 دلار رسید که بیشترین افزایش از ماه مه است.

مایک نووگراتز، که شرکای سرمایه گذاری گلکسی را اداره می کند، در توییتر آن را “بزرگترین خبر سال در دنیای کریپتو” خواند. او افزود که بانک ها مسابقه خدمات ارزهای دیجیتال را آغاز می کنند. وی گفت: “ما از مرز عبور كرده ایم.”

 

!! زلزله ای در دنیای کریپتو !!

این خبر موجب واکنش پرشور طرفداران کریپتو شده است. آنها به مجموعه ای از اعلامیه های اخیر اشاره کردند که نشان می دهد.سرمایه گذاران بزرگ، استقبال گسترده تری از کریپتو می کنند. دو شرکت دولتی اسکوئر و میکرواستراتژی، اخیراً گفته اند که در بیت کوین سرمایه گذاری کرده اند. و Fidelity Investments در آگوست اعلام کرد که اولین صندوق بیت کوین خود را راه اندازی می کند.


مطالب مرتبط

پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیت کوین خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.