رکورد جدید بیت کوین و بالاخره 30000 دلار

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رکورد جدید بیت کوین و بالاخره 30000 دلار

بیت کوین همچنان در حال جا به جا کردن مرز های صعود است. فعالیت سرمایه گذاران بیت کوین، همچنان گاو نر بازار را تغذیه می کند. رکورد جدید بیت کوین به 30000 دلار رسید. دلیل آن، خرید های سنگینی است که طی 48 ساعت گذشته در کوین بیس اتفاق افتاده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رکورد جدید بیت کوین و بالاخره 30000 دلار

بیت کوین، بزرگترین ارز رمزنگاری شده جهان، پس از چهار برابر شدن ارزش خود طی 12 ماه گذشته، در دومین روز سال جدید با ثبت 30000 دلار، رکورد جدیدی در تاریخ را برای خود ثبت کرد. بر اساس ردیابی داده های کوین دسک، ارزش این رمز ارز در 24 ساعت گذشته حدود دو درصد اضافه شده است و روی 30،000 دلار قرار دارد.

ارز رمزنگاری شده بیت کوین، سال گذشته را با کمتر از 7000 دلار آغاز کرد. در مارس، قبل از شروع روند فعلی، به زیر 5000 دلار سقوط کرد. اما اندکی پس از اعلام پی پال مبنی بر پشتیبانی بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده، انقلابی در روند قیمت آن ایجاد شد. در ماه دسامبر، این توکن تقریبا 50 درصد افزایش یافت که بزرگترین پیشرفت ماهانه از سال 2019 بوده است.

این روند گسترده گاو نر، با توجه به علاقه روزافزون سرمایه گذاران نهادی صورت گرفت و برخی آن را به عنوان یک حباب امن در برابر تضعیف دلار در نظر گرفتند. همچنین بیت کوین به عنوان “نوعی طلای دیجیتال” تبلیغ شده است. در حالی که استنلی دراكن میلر، سرمایه گذار افسانه ای، اظهار داشت كه انتظار دارد این توكن بهتر و فراتر ارز انتظارش عمل کند.

با این حال، افراد شکاک هنوز هم می گویند که ارز رمزپایه دارای ماهیتی بر پایه حدس و گمان است. در حالی که اقدامات نظارتی می تواند نگرانی اصلی بازار رمزنگاری در سال جاری باشد. چنین اقدامات نظارتی باعث کاهش قیمت یکی از ارزهای رمزپایه اصلی، XRP ریپل، در پایان سال 2020 شد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در ایالات متحده، در ماه دسامبر از این شرکت شکایت کرد. در پی این شکایت، بسیاری از صرافی ها XRP را از لیست خود حذف کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.