رکورد بیت کوین شکسته شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رکورد بیت کوین شکسته شد

با توجه به داده های شاخص قیمتی که می توانید در صفحه اصلی سایت مشاهده بفرمایید، سرمایه گذاران بیت کوین با جهش پادشاه کریپتوکارنسی در صبح دوشنبه به 19،850 دلار، می توانند پس از نزدیک به سه سال انتظار، شکستن رکورد بیت کوین را جشن بگیرند.

سرمایه گذاران بلند مدت بیت کوین بیش از یک چرخه نزولی بازار را پشت سر گذاشته اند. اما برای جدیدتر ها، شکسته شدن این رکورد، اعتبار بالای سرمایه گذاری آنها را نشان می دهد. زیرا رمزارز پیشتاز، همچنان مقاومت نشان می دهد.

کِوین کلی، یکی از بنیانگذاران دلفی دیجیتال و تحلیلگر سابق سهام در بلومبرگ، در یک پیام مستقیم، به کوین‌دسک گفت:

“میزان اهمیت شکسته شدن این رکورد، قابل ادراک نیست.”

“بسیاری از افراد شکاک، بیت کوین را به دلیل ناکامی در رسیدن به بالاترین سقف خود، آنهم با وجود چنین زمینه کلان مطلوب، علناً محکوم کردند. بنابراین این [رکورد شکنی]، گواهی دیگری بر قدرتمند ماندن بیت کوین است.”

 

زمینه مطلوب؟!

این زمینه مطلوب، تا حدی شامل یک دوره بی سابقه از هزینه کردن های بانک های مرکزی در سراسر جهان، برای کمک به مبارزه با سقوط اقتصادی ناشی از شیوع Covid-19 است. بسیاری از سرمایه گذاران بیت کوین، دارایی دیجیتال را به عنوان یک حباب امن در برابر تورم احتمالی ناشی از این سیاست پولی می دانند.

از سال گذشته، بیت کوین 167٪ سود کسب کرده است. لیدر رمزارز ها، پس از آنکه در ماه مارس، با 50% سقوط در یکی بدترین حالت هایش قرار گرفت، بیش از 400٪ رالی داشته است.

مطابق ادعای سرمایه گذاران بلند مدت، مبنی بر عدم ارتباط بیت کوین با بازارهای سنتی، همبستگی مثبت بیت کوین با بازارهای سنتی تا حدودا بالای 0.4 همچنان ادامه دارد. با قطعی منظم مبادلات و سرمایه گذاران جدید که قابلیت اطمینان داده های بازار گسترده را زیر سوال می برند ، علاوه بر این ، بازار نوجوانان جای بالغ شدن دارد.

عملکرد صرافی ها، قطعی ها و حضور سرمایه گذاران جدید، قطعیت داده های بازار را طور گسترده زیر سوال می برند. علاوه بر این، سرمایه گذاران نوجوان بسیاری هم هستند که به زودی بالغ خواهند شد. سرمایه گذاران بالغ، کمتر احساسی عمل می کنند، بیشتر ریسک پذیر هستند. آنها به طور کلی باعث می شوند، شرایط بازار در آن موقع، با اکنون متفاوت باشد.

با این وجود، تحلیلگران ارزهای رمزنگاری شده، رالی در حال حرکت را سالم و ادامه دار توصیف کرده اند. ایم توصیفات باعث می شوند که سرمایه های خرد و کلانی به طور مداوم، به بیت کوین منتقل شود. به عنوان مثال شرکت های بزرگ پرداخت مانند اسکوئر و پی پال، پیوسته در حال گسترش زیر ساخت های کریپتو محور خود هستند.


در این مورد بخوانید:

خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیت کوین خرید

پی پال از این پس کریپتوکارنسی را پوشش می دهد

گوگل و فیسبوک به زودی خرید های بیت کوینی را فعال می کنند


اسکوئر، اعلام کرده که در 3 ماهه سوم سال، 1 میلیارد دلار از طریق کش اپ، بیت کوین کسب کرده است. پی پال نیز پس از اعلام برنامه خود برای پشتیبانی از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه در ماه اکتبر، کمتر از یک ماه بعد بلافاصله لیست انتظار خود را برای این سرویس حذف کرد و دلیل آن تقاضای بسیار زیاد بود.

به گواه منابع معتبر خبری، تقاضای سازمانی نیز در حال افزایش است. این افزایش تقاضا تا حدی با رشد رکورد در بازار آتی بیت کوین گروه CME نشان داده می شود. با هدایت سرمایه گذاران برجسته ای مانند استنلی دراكنمیلر، بیل میلر، پاول تودور جونز و ریك ریدر، افكار مخاطبان در مورد بیت کوین به طور قابل توجهی مثبت می شود. زیرا آن سرمایه گذاران، مردم را به خرید بیشتر بیت کوین تشویق می کنند. آنها معتقدند سرمایه بیشتری در راه بازار ارز های دیجیتال است.

به گفته کریم هلمی، تحلیلگر داده در کوین متریکس، از منظر اساسی،.نظریه رالی در مورد بیت کوین از همیشه قوی تر است. او در یک پیام مستقیم به کوین دسک گفت که تعداد کل آدرس های فعال بیت کوین به بالاترین حد خود رسیده است و تراکم اقتصادی شبکه (مقدار معامله شده در هر بایت) در حال نزدیک شدن به سطوحی است که از زمان آخرین گاو نر تا کنون، دیده نشده است.

علی رغم رقابت ده ها هزار رمزارز برای جذب سرمایه گذاران، بیت کوین همه را پشت سر می‌گذارد. با این وجود اکثر آلت کوین ها، همچنان کاهش درصد های دو رقمی را نشان می دهند. اتر، همچنان از بالاترین سقف خود که در سال 2017 درج شده است، 58% پایین تر است. لایت کوین 77% و ایکس آر پی 82٪ از بالاترین سقف قیمت خود، پایین هستند.

 

رکورد بیت کوین زیر سایه شکسته شد!

طبق داده های The Tie، شکستن رکورد بیت کوین با وجود.عدم فعالیت های کنجکاوانه و همچنین تبلیغات در رسانه، رخ داده است.

به عنوان مثال، حجم کل توییت های مرتبط با بیت کوین بسیار پایین تر.از اواخر سال 2017 است و نسبت به دو سال گذشته عمدتا ثابت است. علاوه بر این، طبق داده های Google Trends، علاقه مردم به جستجو در مورد بیت کوین، کمتر از یک پنجم زمانی است که بیت کوین در سال 2017، رکورد قبلی را ثبت کرد.

رایان واتکینز، تحلیلگر بیت کوین در استارت آپ در حال رشد Messari واقع در نیویورک، طی پیغامی، به کوین دسک گفت:

“من فکر نمی کنم بسیاری از افراد خارج از صنعت صبرکنند تا ما به بالاترین حد خود برسیم.”

منظور او، این است که فکر نمی کند سرمایه گذاران خارج از بازار بیت کوین، دست روی دست بگذارند.تا قیمت، به بالاترین سطح خود برسد و دیگر خریدن آن، اصطلاحا “به صرفه نباشد.”

  • وی خاطرنشان کرد:

“توجه مردم در سال 2020، به همه گیری ویروس کرونا و انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده معطوف است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.