رکورد بایننس، سوزاندن 600 میلیون دلار BnB در یک کوارتر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رکورد بایننس، سوزاندن 600 میلیون دلار BnB در یک کوارتر

اوایل این هفته ، بایننس از طریق یک پست وبلاگ اعلام کرد که در آخرین مراسم سه ماهه سکه سوزی ، تقریباً 1.1 میلیون توکن BNB را که در آن زمان 600 میلیون دلار ارزش داشت، سوزانده است. تعداد کل BNB های بازار، از 170 میلیون توکن به 169 میلیون توکن کاهش یافت. رکورد بایننس در سوزاندن سکه، در همین کوارتر شکسته شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رکورد بایننس، سوزاندن 600 میلیون دلار BnB در یک کوارتر

اوایل این هفته ، بایننس از طریق یک پست وبلاگ اعلام کرد که در آخرین مراسم سه ماهه سکه سوزی، تقریباً 1.1 میلیون توکن BNB را که در آن زمان 600 میلیون دلار ارزش داشت، سوزانده است. تعداد کل BNB های بازار، از 170 میلیون توکن به 169 میلیون توکن کاهش یافت. رکورد بایننس در سوزاندن سکه، در همین کوارتر شکسته شد.

 

سکه سوزی چیست؟

سوزاندن سکه فرآیندی است که در آن، توکن ها از گردش خارج می شوند و این باعث کاهش کل گردش یک سکه می شود. این موضوع، منجر به فشارهای تورمی پایین می شود. محدود شدن توکن های در گردش، اغلب منجر به اتفاقات مثبت می شود که هم برای بایننس و هم برای دارندگان BNB سودمند است.

بر اساس اینفوگرافیک بایننس، 1.1 میلیون توکن BNB سوزانده شده تنها 0.65٪ از کل عرضه را نشان می دهد. در حالی که مقدار توکن های سوزانده شده در این کوارتر، در مقایسه با سه ماهه قبل کم تر است، از نظر دلاری، پانزدهمین دوره سکه سوزان، گران ترین دوره در کل تاریخ بوده است. این موضوع به سادگی نشان می دهد که کوارتر 14، چه مقدار بر روی ارزش BNB تاثیر گذاشته است.

با ظهور زنجیره هوشمند بایننس (BSC) و فضای DeFi به طور کلی، BNB در سال گذشته بیش از 2800٪ افزایش یافته است.

  • CZ، مدیرعامل بایننس گفت:

“موارد استفاده BNB به صدها برنامه در سیستم عامل ها و پروژه های متعدد در اکوسیستم کریپتو گسترش یافته است.”

  • وی افزود:

“این برای پرداخت هزینه های معامله در بایننس دات کام، بایننس دِکس، بایننس چِین، و زنجیره هوشمند بایننس استفاده می شود. با رشد زنجیره هوشمند بایننس، افراد بیشتری از BNB استفاده می کنند و ابزار هر چه استفاده بیشتری داشته باشد ارزش بیشتری کسب می کند.”

قیمت بایننس کوین فقط در سه ماهه گذشته، 16.8 برابر شده است. افزایش شهاب سنگی آن از 15 دلار به 430 دلار در یک سال، منجر به این شد.که سرمایه بازار BNB در اوج خود از 90 میلیارد دلار بگذرد. BNB هم اکنون سومین رمزارز بزرگ بازار پس از بیت کوین و اتریوم است. اما علیرغم روند اخیر که باعث کاهش شدید 30 درصدی قیمت شد، همچنان موقعیت خود را به عنوان یکی از رهبران بازار حفظ می کند.


گزارش مربوط به سکه سوزی 14

صرافی بایننس 166 میلیون دلار BNB را نابود کرد !!

مطالب مرتبط

نهنگ های بایننس کوین در 6 ماه، 84.6 درصد رشد کرده اند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.