رکورد اتریوم شکسته شد؛ نوبت فتح الفتوح ویتالیک بوترین است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رکورد اتریوم شکسته شد؛ نوبت فتح الفتوح ویتالیک بوترین است

دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ جهان، با رسیدن به بالاترین سطح جدید خود، تا بیش از 2000 دلار افزایش یافته است. قبل از این، رکورد اتریوم 1938 دلار بود. با یک محاسبه کوچک، می فهمیم که سود سالانه اتریوم، هم اکنون 170% است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رکورد اتریوم شکسته شد؛ نوبت فتح الفتوح ویتالیک بوترین است

افزایش اخیر قیمت اتریوم، در پس زمینه ادامه خریدهای نهادی است. گری اسکیل اتریوم تراست (ETHE)، از ابتدای فوریه 2021، به صورت وحشناکی در حال خریدن اتریوم و اضافه کردن آن به پورتفوی خود است. اتریوم تراست، در این ماه نزدیک به 230،000 اتر را به ارزش بیش از 400 میلیون دلار، خریداری کرده است.

با این کار، دارایی خالص تحت مدیریت گری اسکیل اتریوم تراست (ETHE)، برای اولین بار از 6 میلیارد دلار عبور کرده است. بنابراین اتریوم تراست، به تنهایی بیش از 14 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت 42 میلیارد دلاری گری اسکیل را در اختیار دارد.

علاوه بر این، CME Ether Futures از زمان راه اندازی در 8 فوریه، سوخت بیشتری به فضاپیمای قیمت اتریوم تزریق کرده است. در اولین هفته کامل معاملات، CME بیش از 168 میلیون دلار در کل حجم معاملات ثبت کرد. این نشان می دهد که اتریوم (ETH) همچنان علاقه به سرمایه گذاران بزرگ را افزایش می دهد.

همچنین، داده های سانتیمنت نشان می دهد که آدرس های نهنگ اتریوم (ETH) با بیش از 10 هزار اتر، بیش از 1200 مورد رشد کرده است.

 

با وجود افت حجم معاملات و حجم اجتماعی، قیمت ETH افزایش می یابد

داده های زنجیره ای سانتیمنت، نشان می دهد که نمودار “حجم معاملات در مقابل قیمت” اتریوم، اختلافات بسیار نگران کننده ای را نشان داده است. اگرچه قیمت ETH افزایش یافته است، اما حجم معاملات کاهش یافته و این نشان دهنده عدم علاقه خریداران است.

افت حجم، خیز قیمت، این واگرا ها معمولا علامت خوبی نیستند.

همچنین، حجم اجتماعی اتر در مقایسه با سطح ارزش اجتماعی در طی وقایع قبلی، در این سقف قیمتی جدید اتریوم، بطور قابل توجهی پایین است. در گزارش سانتیمنت ذکر شده است:

“شاید جمعیت بیش از این هیجان زده ETH نباشند. این عدم علاقه عموماً خوب است زیرا جمعیت تمایل دارد که در بالای محلی حضور پیدا کنند. تا زمانی که قیمت بتواند با حجم کم اجتماعی ثابت شود، یک تنظیم خوب است.”

یکی از مهمترین مشکلاتی که در حال حاضر سرمایه گذاران ETH با آن روبرو هستند افزایش هزینه گاز Eth است. با فعالیت DeFi در بالاترین سطح، این به زنجیره هوشمند بایننس اسمارت (BSC) یعنی رقیب اتریوم، کمک کرده است. این اتفاقات در نهایت به قیمت بایننس کوین (BNB) کمک کرده است که تقریباً 10 برابر افزایش یابد و به سومین ارز رمزنگاری شده با سقف بازار تبدیل شود. این سکه در بالاترین حد خود (بیش از 300 دلار) قرار دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.