ادامه رکود ارزهای دیجیتال در چین، افت بیت کوین در پی احضار بنیانگذار اورگرند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ادامه رکود ارزهای دیجیتال در چین، افت بیت کوین در پی احضار بنیانگذار اورگرند

بنیانگذار شرکت توسعه املاک اورگراند در چین پس از انتشار بیانیه ای مبنی بر اینکه ممکن است بودجه کافی برای انجام تعهدات مالی خود را نداشته باشد، توسط دولت احضار شد. رکود ارزهای دیجیتال در چین، همچنین ادامه دارد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آخرین اخبار از رکود ارزهای دیجیتال در چین، احضار بنیانگذار اورگرند

شرکت توسعه املاک اِوِرگراند در چین، که در دریایی از بدهی 300 میلیارد دلاری غرق شده، برای انجام تعهدات خود با مشکل مواجه است. مشکلات این شرکت، نگرانی‌ها را در مورد کل صنعت املاک چین که بخش قابل توجهی از اقتصاد شماره 2 جهان را تشکیل می‌دهد، افزایش داده است.

سکه پرچمدار بازار ارزهای دیجیتال، بیت کوین، روز جمعه و اندکی پس از بیانیه اورگراند، با افت 1.68 درصدی به 55456 دلار رسید. عصر جمعه، اِوِرگرند طی پرونده‌ای در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ هشدار داد که با توجه به وضعیت نقدینگی فعلی، “هیچ تضمینی وجود ندارد که این گروه، سرمایه کافی برای ادامه اجرای تعهدات مالی خود را داشته باشد.”

  • ساعاتی بعد و در بیانیه‌ای بعدی، دولت استانی در گوانگدونگ گفت:

«فوراً (بنیان‌گذار) شو جیان‌یین را احضار کرده و … موافقت کردند که یک گروه کاری به گروه املاک اورگرند، برای نظارت و ارتقای مدیریت ریسک شرکت بفرستند.”

اورگرند، یکی از چندین شرکت املاک و مستغلات است که در سال گذشته پس از اینکه پکن یک حرکت نظارتی را برای مهار سفته‌بازی و اهرم‌های مالی آغاز کرد،.در بحران فرو رفت و یک راه مهم برای دسترسی به پول نقد را قطع کرد. این شرکت که دومین توسعه‌دهنده بزرگ املاک چین است، تاکنون در مدیریت بحران موفق شده؛ اما چالش‌ها همچنان وجود دارند.

بلومبرگ این هفته گزارش داد که یک واحد اورگراند، دارای کوپن های اوراق قرضه به ارزش 82.5 میلیون دلار است که در روز دوشنبه، زمانی که دوره مهلت به پایان می‌رسد، سررسید می شود. جمعه گذشته، موسس Xu، تعداد 1.2 میلیارد سهام اورگراند را به مبلغی معادل 344 میلیون دلار فروخت.و سهام خود را در این شرکت، از 77 درصد به 68 درصد کاهش داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.