روند صعودی داج کوین (DODGE) علیرغم سقوط بازار کریپتوکارنسی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
روند صعودی داج کوین (DODGE) علیرغم سقوط بازار کریپتوکارنسی

روند صعودی داج کوین (DODGE)، علیرغم سقوط بازار کریپتوکارنسی همچنان پابرجاست. DOGE حجم بالایی از معاملات را حتی بیشتر از بیت کوین و اتریوم نشان داده است. پس از توییت ایلان ماسک، این سکه به رکورد تاریخی جدیدی رسید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


روند صعودی داج کوین (DODGE) علیرغم سقوط بازار کریپتوکارنسی

روز یکشنبه، بازار ارزهای رمزنگاری شده یک سقوط وحشتناک را تجربه کرد و باعث شد قیمت بیت کوین و آلت کوین های اصلی، بریزد. اما با کمال تعجب، قیمت داج کوین (DOGE) همچنان مثبت باقی مانده و در همان روز بیش از 56٪ افزایش یافت. قابل ذکر است، DOGE یکی از ارزهای رمزنگاری شده است که علی رغم سقوط بازار، همچنان صعودی است.

DOGE توکن ارز رمزنگاری شده است که به عنوان یک شوخی در سال 2013 راه اندازی شد. بر اساس معیار CoinGecko، قیمت D.C در زمان نوشتن این خبر، 0.38 دلار است و حجم معاملات 24 ساعته آن 31,362,648,785 دلار است.

این رمز ارز از نظر ارزش بازار، در رده پنجم دنیا و بالاتر از تتر، لایت کوین، کاردانو، پولکادوت و… قرار دارد.

همانطور که در بالا نشان داده شده، در اوایل این دوره، DOGE الگوی نزولی را پشت سر گذاشت و رندی صعودی به خود گرفت. علاوه بر این، قیمت در 24 ساعت گذشته از 0.23 دلار به 0.37 دلار رسیده و همچنان در حال افزایش است.

علاوه بر این، DOGE حجم معاملات فوق العاده بالایی را نشان داد و از اتر(ETH)، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ بعد از بیت کوین (BTC) پیشی گرفت.

اخیراً، قیمت DOGE به بالاترین سقف جدید خود یعنی 0.437 دلار رسیده است. این افزایش قیمت به دلیل توییت الون ماسک با عنوان “Doge Barking at the Moon” بود. علاوه بر این، کوین بیس، هفته گذشته با لیست مستقیم سهام خود در نزدیک، به بورس عرضه شد. ین خبر منجر به افزایش قیمت ارزهای رمزپایه بزرگ از جمله DOGE شد.


مطالب مرتبط

از نظر ایلان ماسک، کوین بیس باید داج کوین را لیست کند!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.