رمزارز بازی مرکب!! توکن اسکوئید گیم بیش از 2000% رشد کرده است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رمزارز بازی مرکب!! توکن اسکوئید گیم بیش از 2000% رشد کرده است

پخش سریال جدید نتفلیکس یعنی «بازی مرکب» به ایحاد یک ارز دیجیتال جدید منجر شده و این ارز دیجیتال، به مجموعه‌ توکن‌های صنعت کریپتو که مبتنی بر میم هستند، اضافه شد. رمزارز بازی مرکب، در طول چند روز بیش از 2000% افزایش قیمت داشته است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رمزارز بازی مرکب!! توکن اسکوئید گیم بیش از 2000% رشد کرده است

سریال جدید نتفلیکس یعنی “اسکوئید گیم” الهام بخش ایجاد یک ارز دیجیتال جدید شده است. ارزی که ممکن است کار را برای سرمایه گذاران سخت کند. “بازی مرکب” یک سریال جدید پخش شده در پلتفرم نتفلیکس است که از نظر رده سنی، در درجه TV-MA دسته بندی می‌شود. این درجه شامل خشونت گرافیکی، محتوای جنسی و مضامین بزرگسالان است.

 

رمزارز بازی مرکب چیست؟

رمزارز بازی مرکب پس از آن به وجود آمد که گیمرها، نسخه آنلاین جدیدی از بازی اسکوئید گیم را ایجاد کردند؛ در سریال بازی مرکب رقابتی دیده می‌شود که در آن، شرکت کنندگان در بازی‌های دوران کودکی به مسابقه می‌پردازند و بازنده‌ها، جان خود را از دست می‌دهند. با این حال، برای بازی انجام آنلاین بازی Squid، باید بخش‌هایی از ارز دیجیتال جدید بازی را داشته باشید. این بازی تا ماه نوامبر در دسترس نخواهد بود.

  • یک توکن ارز دیجیتال ماهی مرکب، روز سه شنبه 0.01 دلار ارزش داشت.
  • در روز جمعه، ارزش این توکن به 4.39 دلار بود.
  • در زمان نوشتن این مقاله (صبح شنبه)، هر توکن اسکوئید با قیمت 12.86 دلار معامله می‌شود!!

با این حال، اسکوئید به دلیل اینکه به سرمایه گذاران اجازه نمی‌دهد توکن‌های خود را بفروشند، مورد انتقاد قرار گرفته است. در واقع، کوین مارکت کپ هشداری درباره این ارز دیجیتال منتشر کرد و گفت که گزارش‌هایی مبنی بر عدم امکان فروش مجدد این سکه وجود دارد.

  • در متن هشدار آمده است:

“ما گزارش های متعددی دریافت کرده‌ایم مبنی بر اینکه کاربران قادر به فروش این توکن در پنکیک‌سواپ نیستند. لطفاً در حین معامله دقت لازم را انجام دهید و احتیاط کنید! طبق گفته CoinMarketCap، این پروژه، اگرچه به وضوح از نمایش نتفلیکس به همین نام الهام گرفته شده است، بعید است که به سازندگان رسمی این سریال وابسته باشد.”

کاربردهای توکن اسکوئید

اسکوئید، رمزارزی است که به عنوان یک ارز دیجیتال «بازی برای کسب درآمد» شناخته می‌شود؛ مردم برای انجام برخی بازی‌های آنلاین که در آن می‌توانند توکن کسب کنند، اما برای اجازه شروع بازی، در ابتدا باید بخشی از آن توکن را کسب کنند. سپس می‌توان توکن‌های کسب شده را با ارزهای دیجیتال دیگر یا پول فیات مبادله کرد. البته در مورد اسکوئید گیم، فعلا توکن‌ها غیرقابل فروش هستند.

این سکه پیش فروش خود را در 20 اکتبر آغاز کرد و ظاهراً «در یک ثانیه فروخته شد» و به لیست ارزهای دیجیتال تقلیدی‌ای پیوست که بدون دلیل خاصی، به جز تبلیغات خوب، شاهد افزایش قیمت بوده اند.

مسابقات آنلاین Squid Game که در ماه نوامبر راه اندازی می‌شود، از شش دور بازی‌های ارائه شده در سریال تلویزیونی همنام خود تقلید می‌کند. اما برخلاف همتای خود در نتفلیکس، این شرکت گفت: “ظاهراً ما عواقب مرگباری ارائه نمی‌دهیم!”

همچنین برخلاف سریال که برنده، جایزه بزرگ 38.5 میلیون دلاری را به خود اختصاص داد، شبیه ساز مجازی بازی مرکب نه حداکثر پاداش نهایی محدود می‌کند و نه تعداد شرکت‌کنندگان در بازی را.

گیمرهای بیشتر، استخر پاداش بزرگتر

با توجه به مستندات، “هرچه افراد بیشتری بپیوندند، استخر پاداش بزرگتر خواهد بود.” این مستندات همچنین می‌گویند که توسعه دهندگان، 10٪ از هزینه ورودی را دریافت می‌کنند و 90٪ باقیمانده به برنده داده می‌شود.

دورهای انفرادی نیز برای پیوستن، هزینه دارند. به عنوان مثال، بازی در راند اول (چراغ قرمز – چراغ سبز)، برای بازیکن 456 هزینه دارد. در مجموع شش دور وجود دارد و هرچه بازیکنان پیش می‌روند، حضور در بازی گران‌تر می‌شود.

ورود به بازی ارزان نیست، به خصوص با قیمت‌های فعلی. اگر می‌خواهید در بازی آخر مسابقات شرکت کنید، باید 15000 اسکوئید (با ارزش 192.900 در زمان نوشتن مقاله) پرداخت کنید. اما اسکوئید به دلیل اینکه به سرمایه گذاران اجازه نمی‌دهد توکن‌های خود را دوباره بفروشند، مورد انتقاد قرار گرفته است.

مشخص نیست که چرا برخی از کاربران قادر به فروش توکن‌های خود نیستند. اما وایت پیپری که سکه را توصیف می‌کند، سخن از فناوری ضد دامپینگ را به میان می‌آورد. این امر مانع از آن می‌شود که افراد در صورت عدم رعایت شرایط خاص، سکه‌های خود را بفروشند.

گیم‌های “بازی برای کسب درآمد” در طول همه‌گیری ویروس کرونا محبوبیت فزاینده‌ای پیدا کرده‌اند. افزایش بازی‌های آنلاین باعث تشویق توسعه کل بخش فناوری GameFi شده است. این فناوری، سرگرمی را با ابزارهای واقعی برای کسب درآمد ترکیب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.