آمریکا می خواهد با چین، در استخراج بیت کوین رقابت کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آمریکا می خواهد با چین، در استخراج بیت کوین رقابت کند

تایتان ماینینگ، از راه اندازی اولین استخر استخراج بیت کوین درجه یک، در آمریکای شمالی برای رقابت با چین خبر داد.

تایتان، توسعه دهنده نرم افزار و ارائه دهنده خدمات استخراج کریپتو، اعلام کرد که با همکاری کوین مینت و کور ساینتیفیک، برای ایجاد اولین استخر ماینینگ بیت کوین درجه یک در آمریکای شمالی همکاری کرده است. این راه اندازی، نشان دهنده تلاش شرکت های کریپتو آمریکایی، برای به چالش کشیدن سلطه چین بر استخراج بیت کوین است.

در یک بیانیه رسمی مطبوعاتی، این شرکت مستقر در ایالات متحده اعلام کرد که استخراج کریپتو، هر ساله حدود 6 میلیارد دلار درآمد دارد و علیرغم فضای رقابت، علاقه به استخراج بیت کوین در حال افزایش است.

تایتان ماینینگ، اشاره کرد که سهم آمریکای شمالی در بازار استخراج بیت کوین حدودا صفر است. زیرا کل قدرت ماینینگ در شبکه BTC در اختیار آسیا و ارورپاست. علاوه بر این، این کمپانی نقش چین در استخراج کریپتو را به عنوان کشوری که بزرگترین معادن ماینینگ در آن قرار دارد، عنوان کرد.

این شرکت خود را به عنوان یک گزینه قدرتمند و یک بستر مهم برای استخراج کنندگان بیت کوین در آمریکای شمالی، برای رقابت با سایر استخراج کنندگان از کشورهایی مانند چین و روسیه قرار داده است.

  • رایان کاندرون، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تیاتان، در مورد این اطلاعیه گفت:

“تایتان در موقعیت منحصر به فردی قرار دارد تا اولین و.بهترین استخر ماینینگ بیت کوین در رده سازمانی آمریکای شمالی را ارائه دهد. جف گارزیک، بنیانگذار ما، یکی از اولین برنامه های استخر ماینینگ برای بیت کوین.را ایجاد کرده که هنوز هم یک طرح مرجع برای سایر استخرها است. علاوه بر این، کار ما در ارائه نرم افزار برای مدیریت معادن بزرگ کریپتوکارنسی، به معنای درک عمیق استخراج از کل زنجیره ارزش آن است.”

 

مشکلات استخراج در چین

چین همیشه مخالف استفاده از ارزهای رمزپایه خصوصی در این کشور بوده است. در سال 2017، این کشور آسیایی سرکوب ICO را آغاز کرد و استفاده از ارزهای دیجیتال را ممنوع کرد.

علیرغم این ممنوعیت، چین از استخرهای ماینینگ.کریپتو در منطقه پشتیبانی کرده و نیازهای انرژی شرکت های ماینینگ را برآورده می کند. اما در ماه های اخیر، چندین گزارش رسانه ای منتشر شده است که نشان می دهد.در میان بحران انرژی منطقه ای و الزامات نظارتی، برخورد احتمالی مقامات نظارتی با استخرهای چینی وجود دارد. تایتان قصد دارد با راه اندازی استخر استخراج بیت کوین در سطح سازمانی، از این شرایط استفاده کند.

مرحله آزمایشی استخر Titan Pool، از اواسط ژانویه 2021 با راه اندازی کامل به زودی آغاز می شود.


مطالب مرتبط

کریپتو در پی حمایت های پی پال، رکورد شکنی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.