رشد 900 درصدی امیکرون در پی نامگذاری گونه جدید ویروس کرونا به نام “امیکرون”

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رشد 900 درصدی امیکرون در پی نامگذاری گونه جدید ویروس کرونا به نام “امیکرون”

سندرم فومو، تریدرهای ارزهای دیجیتال را که به دنبال نامگذاری جدیدترین نوع ویروس کرونا به نام “امیکرون” توسط سازمان سلامت جهانی، روی توکن‌های امکیرون خزیده بودند، تحت کنترل خود درآورده است. رشد 900 درصدی توکن امیکرون، بازتاب نامگذاری این گونه جدید در دنیای ارزهای دیجیتال است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رشد 900 درصدی توکن امیکرون در پی شیوع گونه جدیدی از ویروس کرونا به نام “امیکرون”

یک ارز دیجیتال نسبتا مبهم به نام امیکرون (OMIC)، امروز به بالاترین حد قیمت خود رسیده است. زیرا یک گونه جدید از ویروس کرونا که به سرعت در حال انتشار است، با همین نام نامگذاری شده است.

توکن امیکرون چند ساعت پیش در جلسه معاملاتی صبح دوشنبه آسیا، به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 689 دلار رسید. این حرکت، منجر به ثبت سود 200 درصدی در روز دوشنبه و 945 درصدی طی روزهای شنبه تا دوشنبه گشته است. امیک اوایل روز شنبه در حدود 65 دلار معامله می شد.

این توکنT نام خود را با یک نوع جدید از ویروس کرونا تحت اشتراک دارد که اولین بار، در 23 نوامبر در آفریقای جنوبی کشف شد. سازمان سلامت جهانی نام گونه B.1.1.529 که به سرعت در حال انتشار است را از پانزدهمین حرف الفبای یونانی اقتباس کرده است.

“آقای نهنگ”، منتقد بازار ارزهای دیجیتال اظهار داشت که این افزایش شدید قیمت، نشانه این است که همه چیز در یک “حباب غول پیکر” قرار دارد.

  • او در توییتر نوشت:

“یک توکن کریپتو که به نام نوع جدید COVID-19 «امیکرون» نامگذاری شده است، طی 3 روز بیش از 650 درصد افزایش یافته است و اکنون بیش از 400 میلیون دلار ارزش دارد. اگر این نشانه ای نباشد که می‌گوید ما در یک حباب غول پیکر هستیم، نمی‌دانم چیست.”

 

توکن امیکرون

امیکرون، یک پروتکل ارز ذخیره غیرمتمرکز است که روی شبکه آربیتروم، لایه دوم اتریوم اجرا می‌شود. توکن بومی OMIC، توسط چندین دارایی دیجیتال دیگر از جمله توکن‌های استیبل کوین USDC و ارائه‌دهنده نقدینگی پشتیبانی می‌شود.

این توکن تنها در صرافی غیرمتمرکز “سوشی‌سواپ” قابل معامله است که طبق اطلاعات کوین جیکو، تنها در 24 ساعت گذشته 454000 دلار برای خرید این توکن، در سوشی‌سواپ خرج شده است. این وب سایت تجزیه و تحلیل توکن، جزئیات بیشتری در مورد عرضه OMIC یا ارزش بازار آن ندارد.

پروژه امیکرون در اوایل نوامبر به عنوان یک انشعاب از پروتکل دیفای “الیمپوس‌ دائو” آغاز شد؛ اما به غیر از تشبیه نام، هیچ ارتباط دیگری با ویروس ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.