قیمت XRP بازگشت؛ 30 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قیمت XRP بازگشت؛ 30 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته

آزمایشگاه های ریپل توسط SEC مورد هدف قرار گرفته و صرافی های مختلفی XRP از لیست خارج کرده اند. قیمت XRP در اواخر دسامبر به 0.20 دلار کاهش یافت. اما اکنون این روند بر عکس شده است. بخشی از دلیل آن، لیست شدن این رمز ارز در صرافی های آسیاست.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


قیمت XRP بازگشت؛ 30 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته

دسامبر 2020 ماه سختی برای ارز رمزپایه XRP بود. در پی دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه آزمایشگاه های ریپل، قیمت XRP که با تلاش بسیار، در اواسط دسامبر به 0.64 دلار رسیده بود، فقط در عرض چند هفته به 0.20 دلار سقوط کرد.

اما هفته اول ژانویه 2021 چهارمین دارایی دیجیتال برتر، با رشد 37٪ به قیمت فعلی یعنی 0.30 دلار رسیده است. طبق داده های CoinMarketCap، سرمایه گذاران فقط در 24 ساعت گذشته 31 درصد افزایش قیمت را شاهد بوده اند (از زمان نوشتن این مقاله).

 

منطقی به نظر نمی رسد اما… !!

از آنجایی که SEC آزمایشگاه های ریپل را به فروش اوراق بهادار بدون مجوز (XRP) در دسامبر سال 2020 متهم کرد، صرافی های بزرگی مانند کوین بیس، نام XRP را از لیست خارج کردند. دیروز Blockchain.com نیز مبادلات XRP را نیز متوقف کرد و سرمایه گذار بزرگ ریپل یعنی گوه سرمایه گذاری تتراگون، شکایتی را علیه این شرکت مطرح کرد.

  • اما ماتی گرینسپان، بنیانگذار اقتصاد کوانتوم گفت:

“به نظر می رسد عملکرد XRP با سایر بازار هم تراز است.”

در حالی که لیست صرافی های تعلیق یا حذف کننده XRP هر روز رشد می کند، این دارایی همچنان از پشتیبانی خوبی برخوردار است. سرمایه گذاران، با امضا کردن طوماری در وبسایت کاخ سفید، از دولت فدرال ایالات متحده درخواست کرده اند که ارز XRP را ارزیابی کند و بیش از 35000 امضا به دست آورده اند. اگرچه برای به نتیجه رسیدن طومار و پاسخ رسمی از طرف کاخ سفید، تعداد امضا ها تا 28 ژانویه به 100000 برسد.

حتی اگر صرافی های مستقر در آمریکا از XRP فاصله بگیرند، به نظر می رسد بازارهای آسیا زیاد تحت تأثیر دعوی SEC نیستند.

  • دنیس وینوكوروف، رئیس تحقیق در كارگزار Bequant، گفته است:

“شایان توجه است كه XRP به عنوان یک اوراق بهادار در ژاپن دیده نمی شود.و ممکن است معلوم شود که ریپل به دنبال حل و فصل و انتقال به یک حوزه قضایی دیگر است.”

در واقع، کریس لارسن و برد گارلینگهاوس، که هر دو در دادخواست SEC نامگذاری شده اند،.اخیراً ایده ایجاد مقر اصلی شرکت در خارج از کشور را به دلایل نظارتی مطرح کرده اند.

با رشد و بالا آمدن قیمت XRP از کف، شاید وقت آن رسیده است که از بودجه متحرک استفاده کنند. با این حال دادخواست SEC در حال انجام است.و یک کنفرانس پیش از محاکمه برای 22 فوریه برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.