دوج کوین در پی کل کل کاربران ردیت، 142 درصد رشد کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
دوج کوین در پی کل کل کاربران ردیت، 142 درصد رشد کرد

به لطف قدرت جدید سرمایه گذاران خرده فروشی در پلتفرم های پیام اینترنتی، قیمت یک کریپتو کارنسی که به معنای واقعی کلمه فقط یک جوک می باشد، در حال افزایش است. دوج کوین پس از آنکه کاربران ردیت از سهم هایی مانند گیم استاپ و ای ام سی خارج شدند، 142 درصد رشد کرد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


دوج کوین در پی کل کل کاربران ردیت، 142 درصد رشد کرد

قیمت دوج کوین -که پس از معروف شدن میم اینترنتی Doge (سگ)، ساخته شد- روز پنجشنبه و پس از آنکه کاربران با خروج از سهم هایی مانند گیم استاپ و ای ام سی، شروع به پرتاب تخم مرغ به سمت یکدیگر کردند، 142 درصد رشد کرد.

  • یک کاربر ردیت روز چهارشنبه ارسال کرد:

“با تمام این اتفاقات آیا کسی می خواهد سعی کند یک رالی دوج کوین را آغاز کند ؟؟؟؟؟؟” “این واقعا ارزان است و انجام آن کار چندان سختی نخواهد بود.”

ساعاتی بعد، دوج کوین، آلت کوینی که در سال 2013 توسط عده ای کد نویس که می خواستند بازار کریپتو را به سخره بگیرند اختراع شد، دید که ارزش بازارش به طرز شگفت انگیزی و با گسترش معاملات به 2.42 میلیون دلار رسید.

دوج، تبدیل به یک الگوی رفتاری برای ارتش ردیت و قهرمانان اصلی آن شده است که برای نشان دادن این که چگونه کاربران می توانند قیمت ها را دستکاری کنند، از آن به عنوان مثال یاد می شود.

در دسامبر، مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، در یک توییت نوشت.“One word: Doge” (یک کلام: دوج) و یک رالی 20 درصدی را راه اندازی کرد.

به نظر می رسد حرکت روز پنجشنبه بخار خود را از دست داده است. اما در همین حال خودی های کریپتو می گویند که همچنان افرادی دوج کوین را زیر نظر دارند و امیدوارند رالی ردیت همچنان قدرت خود را حفظ کند.

  • یک تریدر کریپتو هشدار داد:

“دوج همان چیزی است که مردم اگر بخواهند حرفی بزنند، آن را می خرند.”.“آنقدر ارزان است که می توانید خیلی راحت به حرکتش درآورید. به همین دلیل است که افراد شوخ طبع آن را دوست دارند.”

به نظر شما، می توان دوج کوین (Dogecoin) را سگ سکه یا سگ کوین ترجمه کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.