سهام گیم استاپ، با ورود این شرکت به دنیای ان اف تی ها، جهش کرد!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سهام گیم استاپ، با ورود این شرکت به دنیای ان اف تی ها، جهش کرد!

شرکت گیم استاپ، قصد دارد بازاری برای توکن‌های غیرقابل تعویض و همچنین طرح‌هایی برای ارزهای دیجیتال را ایجاد کند. سهام گیم استاپ با ورود این شرکت به منطقه‌ای که در بین سرمایه‌گذاران محبوب شده است، جهش کرد!


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سهام گیم استاپ، با ورود این شرکت به دنیای ان اف تی ها، جهش کرد!

سهام شرکت گیم استاپ در روز جمعه، 7.3 درصد افزایش یافت و روند کندل‌های سهام این شرکت، مسیر رو به بالای خود را ادامه دادند.

این افزایش قیمت زمانی اتفاق افتاد که وال استریت ژورنال، گزارش داد که گیم استاپ در حال راه اندازی یک بخش جدید است. این شرکت قصد دارد بازاری برای توکن‌های غیرقابل تعویض (ان اف تی ها) و همچنین طرح‌هایی را برای ارزهای دیجیتال را ایجاد کند.

این سهام در گذشته سودهای بزرگ تری داده و حتی زمانی به 140.62 دلار نیز رسیده است. قیمت سهام گیم استاپ در سال گذشته و طی یک جنون برخواسته از شبکه اجتماعی ردیت، به بالاترین حد خود در تاریخ رسید و بیش از 650 درصد نسبت به سال 2020، افزایش قیمت داشت.

البته به طور کلی و حتی با این رشد، می‌توان گفت که سهام گیم استاپ سال 2022 را با سختی شروع کرده است.

در همین حال، سهام کمپانی AMC نیز طی هفته اول سال جاری، بیش از 15 درصد کاهش قیمت داشته است. سهام گیم استاپ نیز حتی با رشد روز جمعه، در تایم‌فریم هفتگی 5.2 درصد کاهش داشته است.

گیم استاپ در فروش نسخه‌های سخت افزاری بازی‌ها تخصص ویژه‌ای دارد. حتی با وجود اینکه بسیاری از مصرف‌کنندگان، ترجیح می‌دهند بازی‌ها را از طریق اینترنت دانلود و نصب کنند. البته گیم استاپ یکی از شرکت‌هایی بود که در طول شیوع ویروس کرونا، به دلیل تعطیلی کسب‌وکارها در سراسر زمین آسیب دید. سال گذشته، این شرکت در تیم اجرایی خود دستخوش تغییراتی شد و رایان کوهن را به عنوان رئیس انتخاب کرد.

گیم استاپ تنها سهامی در دنیای سرگرمی نیست که پا در دنیای ارزهای دیجیتال می‌گذارد. ای ام سی نیز سال گذشته اعلام کرد که بیت کوین را در سینماهای خود می‌پذیرد. مدیر اجرایی این شبکه، آدام آرون، پنجشنبه در توییتر نوشت که مکرراً از او درخواست می‌شود که AMC، داج کوین و شیبا اینو را برای پرداخت‌هایی که از طریق وب‌سایت و اپلیکیشن انجام می‌شود، بپذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.