سهام میکرواستراتژی به لطف بیت کوین 113 درصد رشد کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سهام میکرواستراتژی به لطف بیت کوین 113 درصد رشد کرد

سهام میکرواستراتژی از 8 دسامبر (که توسط تحلیلگر سیتی گروپ کاهشی پیش بینی شده بود)، تاکنون تقریبا 113٪ افزایش یافته است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


سهام میکرواستراتژی به لطف بیت کوین 113 درصد رشد کرد

در 8 دسامبر سال 2020، سیتی گروپ، یکی از بزرگترین بانک های جهان، سهام میکرواستراتژی (MSTR) را کاهش داد. از آن زمان تا کنون، با افزایش قیمت بیت کوین (BTC)، سهام MSTR با افزایش 113.27٪ از 289.45 دلار به 617.31 دلار رسید. در همین دوره، سهام سیتی گروپ با 0.63٪ کاهش، از 58.36 دلار به 57.99 دلار کاهش یافته است.

چرا سهام میکرواستراتژی، علی رغم افت رتبه اینقدر قوی عمل کرده است؟

میکرواستراتژی، دارایی های خزانه خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و BTC را دارایی ذخیره خزانه داری می داند. در حال حاضر، سرمایه رمزارزی این بزرگترین دارنده بیت کوین با 70000 BTC، تقریبا 2.4 میلیارد دلار با قیمت های امروز است. علاوه بر این، در 9 دسامبر سال 2020، میکرواستراتژی اعلام کرد که 550 میلیون دلار سرمایه از اوراق قرضه قابل تبدیل جمع می کند.

در بیانیه رسمی، این شرکت صریحاً گفت كه قصد.دارد با درآمد حاصل از اوراق قرضه در بیت کوین سرمایه گذاری كند. همچنین این گزاره ای است که گفته می شود باعث شده سیتی گروپ، پایین ترین رده بندی را برای MSTR پیش بینی کند.

  • در این بیانیه آمده است:

“میکرواستراتژی قصد دارد سود خالص حاصل از فروش اسکناس در بیت کوین.را مطابق با سیاست ذخیره خزانه داری خود تا زمان شناسایی نیازهای سرمایه در گردش و سایر اهداف عمومی سرمایه گذاری کند.”

در آن زمان، تحلیلگر سیتی گروپ آقای تایلر رادکه، رتبه فروش را صادر کرد. وی اذعان داشت که بازگشت سرمایه میکرواستراژی از بیت کوین “چشمگیر” بوده است. اما گفت که بازار در حال فعالیت بیش از قیمت اصلی شرکت است.

  • او نوشت:

“سرمایه گذاری بیت کوین توسط MSTR از آگوست تاکنون 250 میلیون دلار (یا ارزش 26 دلار در هر سهم یا +20٪ نسبت به سهام) داشته است. در حالی که چشمگیر است، در مقایسه با بازده 172 درصدی سهام کم رنگ می شود. با قیمت فعلی سهام، تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که بازار در سناریوهای ارزیابی بسیار خوش بینانه، برای تجارت اصلی و بیت کوین قیمت گذاری می کند.”

از دسامبر سال 2020، قیمت بیت کوین شاهد یک افزایش انفجاری بود. در حالی که شک و تردید نسبت به تجارت اصلی میکرواستراتژی می تواند شایستگی هایی داشته باشد، BTC در آخرین ماه سال شاهد یک رالی با بیش از 100٪ افزایش بود.

فقط در ماه دسامبر، بیت کوین از 18،319 دلار به بیش از 42،000 دلار در بایننس  رسید و از اکثر دارایی های بازار سهام و کریپتوکارنسی بهتر عمل کرد.

 

در ادمه؟؟

میکرواستراتژی همچنان یک شرکت مهم تجاری با ارزش میلیارد دلاری با تجارت اصلی قوی است. اما تا زمانی که قیمت بیت کوین در کوتاه مدت افزایش یابد، احتمالاً.تأثیر مثبتی بر قیمت سهام MSTR خواهد داشت.

مایکل سیلور، مدیرعامل این شرکت، از موضع میکرواستراتژی.در مورد بیت کوین اطمینان کامل دارد و در هر قیمتی آن را خریداری می کند.

  • سیلور نوشت:

“به پیش، ما همچنان به برنامه ریزی برای نگه داشتن بیت کوین.خود و سرمایه گذاری بیشتر جریان نقدی در بیت کوین ادامه می دهیم. علاوه بر این، ما روش های مختلفی را برای به دست آوردن بیت کوین اضافی به عنوان بخشی از استراتژی کلی شرکت خود کشف خواهیم کرد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.