اتریوم در سال 2021 سریع تر از بیت کوین رشد می کند. به سه دلیل!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
اتریوم در سال 2021 سریع تر از بیت کوین رشد می کند. به سه دلیل!

اتر در چند هفته گذشته با تقویت حرکت اتریوم در سال 2021 عملکرد بهتری داشته است. قیمت اتر (ETH)، ارز رمزپایه بومی شبکه بلاک چین اتریوم، از ابتدای سال جدید تاکنون در حال افزایش است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


اتریوم در سال 2021 سریع تر از بیت کوین رشد می کند. به سه دلیل!

اتریوم، از 1 ژانویه تاکنون عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین (BTC) داشته و تقریباً 81 درصد در مقایسه با 26 درصد بیت کوین نسبت به قیمت دلار در سال گذشته، رشد کرده است.

مقایسه عملکرد بیت کوین و اتریوم در سال 2021، از 1 تا 19 ژانویه

سه دلیل عمده وجود دارد که باعث شده اتریوم در طول چند روز گذشته، در نظر نرخ رشد از بیت کوین پیشی بگیرد. این عوامل عبارتند از رشد شتابان اتریوم، بهبود احساسات درمورد DeFi و نوسانات نسبتاً کم بیت کوین در دوره فعلی.

 

اتریوم درسال 2021 شاهد رشد سریع ناشی از احساسات DeFi است

بنابر گزارشات، از اواخر زمان توکن های DeFi به رهبری بزرگانی مانند Aave و SushiSwap، به سرعت در حال افزایش بوده اند. رالی توکن های DeFi تا حدی با رشد سریع ارزش قفل شده (TVL) بازار DeFi که مقدار سرمایه مستقر شده در پروتکل های DeFi را تخمین می زند، نشأت می گیرد.

حدود 24 میلیارد دلار سرمایه ای که بیش از هر زمان دیگری در پروتکل های DeFi قفل شده است، نشانگر تقاضای گسترده است. این برای حرکت اتریوم و به تبع توکن آن یعنی اتر، بسیار مهم است. زیرا باعث می شود هرچه بیشتر برنامه ها و توکن ها به شبکه آن اعتماد کنند.

افزایش تعداد کاربران، با افزایش گسترده هزینه های اتریوم نشان داده شده است. اگرچه هزینه های بالای معامله ایده آل نیست، اما جیکوب فرانک، یکی از شرکای اتحاد DeFi، گفت که این یک عامل مثبت است. زیرا تمایل کاربران به پرداخت از این طریق، نشانگر تقاضای واقعی است.

  • او گفت:

“هزینه های تجمعی، بله. این مستقیم ترین معیار تمایل کل برای پرداخت (یعنی تقاضا) برای فضای بلوک است. اکنون اتریوم دارای ارزشمندترین فضای بلوک در دنیای کریپتو است. آیا بهتر است که هزینه های فردی مالیاتی کمتر باشد؟ بله. این با L2 و سایر اقدامات مقیاس بندی همراه خواهد بود. “

سایر پروتکل های بلاکچین لایه یک با پیش بینی قابل توجهی برای رقابت با اتریوم در حال رشد هستند. مانند پولکادات و کازموس.

 

بیت کوین درحال تثبیت است و نوسان کمی دارد

در طول چند روز گذشته، بیت کوین اکثرا با نوسانات کم در حال ادغام است و به بسیاری از آلت کوین هذ اجازه می دهد تا جبران کنند. این امر باعث شده تقاضا برای آلت کوین هایی با حجم و نقدینگی کمتر، افزایش یابد. افزایش قیمت اتر همزمان با دوره ای که تریدر ها آن را “فصل آلت” توصیف می کنند انجام می شود. دوره ای که بسیاری از آلت کوین ها پشت سر هم رالی می کنند، به ویژه هنگامی که بیت کوین حرکت های قیمتی کمی را می بیند.

این فصل، زمانی اتفاق می افتد که بیت کوین متغیر است و سرمایه گذاران به دنبال نمایش های پرخطر هستند. آلت کوین ها معمولاً تغییرات قیمتی بیشتری را شاهد هستند. زیرا نقدینگی کم آنها باعث می شود در دوره های کوتاه مدت نسبت به نوسانات شدید آسیب پذیر باشند.

برای معامله گران خرده فروشی و مشتقات، نوسانات زیاد بازار آلت کوین ها باعث می شود ارزهای رمزپایه کوچکتر حداقل در کوتاه مدت برای ترید کردن جذاب تر باشند.

در همین حال، BT /USD در وضعیت نامشخصی باقی مانده است و برخی از معامله گران هشدار می دهند بیت کوین ممکن است از محدوده خود شکسته شود نه اینکه به بالاترین سطح صعود کند. اگر این اتفاق بیفتد، آلت کوین ها در مقایسه با BTC زیان بیشتری می بینند.

  • جانی مو، تریدر ارز رمزنگاری شده، گفت:

“هر زمان که خودم را متقاعد می کنم که بازار صعودی خواهد بود، هرچه بیشتر به این نمودار خیره می شوم، دوباره نزولی می شوم. من واقعاً احساس می کنم که این خراب است و ما به قرمز هفتگی نزدیک هستیم، و من هنوز نمی توانم مانع شوم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.