راه اندازی خدمات مشاوره ارزهای دیجیتال در سطح جهانی، توسط ویزا!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

در پی راه اندازی خدمات مشاوره ارزهای دیجیتال توسط ویزا، مسئولین این شرکت روز چهارشنبه اعلام کردند که ویزا در حال راه اندازی یک شبکه جهانی جدید از مشاوران و کارشناسان است که خدمات مشاوره‌ای را برای کمک به مشتریان خود، در جهت‌یابی و درک دنیای ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


راه اندازی خدمات مشاوره ارزهای دیجیتال در سطح جهانی، توسط ویزا!

شرکت پیشرو در زمینه پرداخت های دیجیتال، در بیانیه‌ای فاش کرد که “روش مشاوره جهانی کریپتو” خود را در زمانی که “ارزهای دیجیتال در آگاهی عمومی تسخیر شده‌اند” راه‌اندازی می‌کند.

  • کارل روت‌اشتین، رئیس جهانی ویزا، مشاور و آنالیزور، گفت:

“ما در سال گذشته شاهد یک تغییر اساسی در ذهنیت مشتریانمان بودیم. از تمایل به کاوش و آزمایش با ارزهای دیجیتال، به ساختن یک استراتژی و نقشه راه.”

او گفت گفت که روش مشاوره ارزهای دیجیتال آنها که در بخش مشاوره و تجزیه و تحلیل (VCA) قرار دارد، “برای کمک به مشتریان و شرکا طراحی شده است تا ماجرای کریپتویی خود را پیش ببرند” و به موسسات مالی، خرده‌فروشان و بانک‌های مرکزی مشاوره ارائه می‌کند.”

  • ویزا گفت:

“شبکه جهانی مشاوران و کارشناسان محصول ویزا، از طریق کار خود با بیش از 60 پلتفرم کریپتو، تخصص عمیقی برای کمک به موسسات مالی در ارزیابی فرصت، توسعه استراتژی‌های مشخص، آزمایش تجربیات و نوآوری‌های جدید مانند برنامه‌های پاداش کریپتو و CBDCهای یکپارچه دارند.”

این شرکت، به تحقیقات جدیدی اشاره کرد که نشان می دهد آگاهی و پذیرش کریپتو در بین مصرف کنندگان به طور قابل توجهی در حال افزایش است. در همین حال، اقتصادهای سراسر جهان به سمت استفاده از ارز دیجیتال حرکت کرده‌اند و اوکراین، در ماه سپتامبر ارز دیجیتال و سایر دارایی‌های دیجیتال را قانونی کرد. السالوادور نیز بیت کوین را به عنوان ارز قانونی در کنار دلار آمریکا پذیرفته است.

در بیانیه روز چهارشنبه، ویزا بانک آمریکایی UMB را به عنوان مشتری‌ای معرفی کرد که در حال حاضر از خدمات مشاوره ارزهای دیجیتال، استفاده می‌کند.

  • اوما ویلسون، معاون اجرایی، مدیر اطلاعات و مدیر محصول در بانک UMB، گفت:

“«ما به ویزا آمدیم تا درباره ارز دیجیتال و موارد استفاده از آن که بیشترین ارتباط را برای خطوط مختلف کسب‌وکار دارد، آموزش ببینیم. زیرا در سال‌های آینده به مشتریان خود خدمات خواهیم داد.”

“VCA به ما کمک کرد تا نقشه راه یک استراتژی را بررسی کنیم؛ از انتخاب.محصول و شریک گرفته تا ملاحظات متقابل عملکردی مانند فناوری، مالی، ریسک و انطباق.”

این اعلامیه مدت کوتاهی پس از آن منتشر شد که آمازون اعلام کرد از ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲، پذیرش کارت‌های.اعتباری ویزا در بریتانیا را به دلیل هزینه‌های بالای این شرکت متوقف می‌کند. ویزا اعلام کرد که از این تصمیم نا امید شده است و آمازون را به محدود کردن انتخاب مشتریان متهم کرد.

  • یکی از سخنگویان آمازون در بیانیه‌ای از طریق، گفت:

“هزینه پذیرش پرداخت های کارت، همچنان مانعی برای کسب و کارهایی است که در تلاش برای ارائه بهترین قیمت‌ها برای مشتریان هستند. این هزینه‌ها باید به مرور زمان با پیشرفت‌های فناوری کاهش یابد، اما در عوض، همچنان بالا می‌مانند یا حتی افزایش می‌یابند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.