آث میلان، با راه اندازی فن توکن خود به جنبش اسپورت کریپتو پیوست

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آث میلان، با راه اندازی فن توکن خود به جنبش اسپورت کریپتو پیوست

تیم فوتبال آث میلان ایتالیا، با مشارکت یک شرکت فین تک بلاکچین به نام چیلیز، از برنامه های خود برای راه اندازی فن توکن ACM برای ارتباط با طرفداران، روی پلتفرم Socios.com در هفته های آینده خبر داده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


آث میلان، با راه اندازی فن توکن خود به جنبش اسپورت کریپتو پیوست

آث میلان با داشتن 18 جام فیفا و یوفا، علاوه بر 18 عنوان قهرمانی سری A و یک شبکه جهانی گسترده 450 میلیون نفری، از جمله تعداد قابل توجهی در سراسر آسیا، از موفق ترین باشگاه های تاریخ است.

دارندگان فن توکن ACM، قادر خواهند بود به مزایای گسترده ای از جمله حق رأی در تصمیمات متعدد باشگاهی در هر فصل، جوایز و تجارب VIP، تبلیغات اختصاصی باشگاه و حامیان مالی، بازی ه، مسابقات و شناسایی “فوق العاده طرفداران” دسترسی داشته باشند.

این باشگاه به لیست 19 سازمان اصلی ورزشی پیوست که با Socios.com برای راه اندازی فن توکن همکاری کرده اند. تیم های بارسلونا، یوونتوس، پاری سن ژرمن، آ اس رم، اتلتیکو مادرید، گالاتاسرای و ترابزون اسپور از جمله این تیم ها هستند.

Socios.com با استفاده از توکن سودمند چیلیز (CHZ)، یکی از فعال ترین محصولات اصلی بلاکچین غیر مالی و غیرقابل مصرف در جهان است. این پلتفرم در مدتی حدودا یک ساله، توسط بیش از 450،000 نفر دانلود شده است. بیش از 14میلیون فن توکن فروخته شده و بیش از 700،000 رأی در بلاکچین ثبت شده است. در کل، فن توکن ها در این مدت، بیش از 30 میلیون دلار برای باشگاه ها و شرکا درآمد کسب کرده است.

در اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه، چندین فن توکن در صرافی های بزرگ جهانی لیست شده اند که فعالیت قابل توجهی انجام می دهند. در حالی که حجم معاملات باشگاه های پاری سن ژرمن PSG و یوینتوس JUV، در اواخر دسامبر به بالاترین قیمت 24 ساعته یعنی 300 میلیون رسیده اند.

 

فن توکن ها دقیقا چه کاری انجام می دهند؟

از نمونه های قابل توجه تعامل هواداران از طریق Socios.com، می توان به طرفداران Apollon FC، انتخاب تیم اول برای یک بازی دوستانه و لباس خانه و خارج از خانه باشگاه برای فصل 2021/22 اشاره کرد.

هواداران یوونتوس، آهنگ جدید جشن گلزنی باشگاه را انتخاب کردند و تصمیم گرفتند در نسخه محدودی از آرم نمادین “J” و اتوبوس تیم اول برای فصل 2020/21، تصمیم گیری کنند. هواداران باشگاه بارسلونا نیز یک اثر هنری منحصر به فرد طراحی کرده اند که در قلب اتاق رختکن نیوکمپ تعبیه شده است.

طرفداران رم در یک کنفرانس مطبوعاتی مستقیم سوالات خود را از سرمربی پائولو فونسکا پرسیدند و هواداران PSG،.یک پیام منحصر به فرد برای بازوبند کاپیتانی و همچنین رای گیری انتخاب کردند.

 

مدیران چه می گویند؟

  • کاسپر استیلسویگ، مدیر ارشد درآمد تیم آث میلان گفت:

“ما خوشحالیم که با Socios.com دست در دست هم داده ایم.و از آنها به عنوان یک شریک جهانی در خانواده خود استقبال می کنیم. این مشارکت به ما امکان می دهد 450 میلیون هوادار خود را در سراسر جهان، با روش های هیجان انگیز ارتباط با تیم، خوشحال کنیم. این امر به ویژه در شرایط فعلی ایجاد شده توسط بیماری همه گیر Covid-19 بسیار مهم است.”

“به عنوان یک باشگاه نوآور، یکی از زمینه های تمرکز ما مدرنیزاسیون است. این مشارکت به ما کمک می کند تا گام مهم دیگری را در این مسیر طی کنیم.”

  • الكساندر دریفوس، مدیر عامل و بنیانگذار چیلیز و Socios.com گفت:

“من خوشحالم كه از ورود میلان و 450 میلیون هوادار آنها از سراسر جهان به Socios.com استقبال می كنم.”

“هواداران روسونری، می توانند از تعامل بی سابقه با تیم محبوب خود، نفوذ در باشگاه در نظرسنجی ها،.دسترسی به جوایز VIP، تبلیغات اختصاصی، انجمن گفتگو و موارد دیگر لذت ببرند.”

“همکاری آث میلان یک شروع عالی برای یک سال است که ما بیش از هر زمان دیگری وظیفه خود را خواهیم داشت تا فن توکن ها را به عنوان ابزار نهایی.جذب طرفداران و به عنوان یک درآمدزای جدید و قدرتمند برای صنعت ورزش تاسیس کنیم.”

 

درباره چلیز

چیلیز (CHZ$) یک شرکت فین تک در حوزه بلاک چین است که نهادهای ورزشی و سرگرمی را با ابزارهایی در اختیار مخاطبان.جهانی خود قرار می دهد و از آنها درآمد کسب می کند. برنامه Socios.com با مشتری در مواجهه با مصرف کننده این شرکت در اواخر سال 2019 راه اندازی شد. تا به امروز، 20 سازمان مهم ورزشی، از جمله بارسلونا،.یوونتوس و پاری سن ژرمن برای راه اندازی فن توکن های خود با Socios.com همکاری کرده اند.

فن توکن، دارایی های دیجیتالی است که صاحبان آن،.فرصت تعامل از جمله حق رأی در نظرسنجی های انحصاری را فراهم می کنند. دارندگان فن توکن همچنین می توانند در Socios Chat با طرفداران دیگر ارتباط برقرار کنند،.به سازمان های انحصاری و تبلیغات مربوط به حامیان مالی دسترسی پیدا کنند،.از جوایز VIP لذت ببرند و در بازی ها، مسابقات و برنامه ها شرکت کنند.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.