قراردادهای هوشمند کاردانو رسما راه‌اندازی شدند اما قیمت افت کرد!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قراردادهای هوشمند کاردانو رسما راه‌اندازی شدند اما قیمت افت کرد!

کاردانو سرانجام ارتقاء شبکه خود برای اضافه کردن قرارداد های هوشمند را آغاز کرد. به گفته IOHK، کارهای بسیار بیشتری برای انجام وجود دارد. با وجود راه‌اندازی قراردادهای هوشمند کاردانو، قیمت ADA با 12 درصد کاهش به 2.44 دلار کاهش یافته است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


قراردادهای هوشمند کاردانو رسما راه‌اندازی شدند اما قیمت افت کرد!

شرکتی که سرپرستی ارز دیجیتال کاردانو را دارد، یعنی شرکت IOHK، در ساعات اولیه 13 سپتامبر شبکه این رمزارز را به روزرسانی کرد و گزارش داد که ارتقاء آلونزو بنفش، با موفقیت اجرا شده است.

“ارتقاء آلونزو لحظه مهمی در تولد یک اکوسیستم جدید است.”

این ارتقاء، قابلیت های قرارداد هوشمند را از طریق زبان برنامه نویسی پلوتوس، به بلاکچین کاردانو معرفی می کند. IOHK اظهار داشت که این، تنها آغاز چیزی است که برای دستیابی به آن تلاش های بسیاری شده.

  • هریسون عنوان کرد:

“اینجا، جایی است که ماموریت واقعاً آغاز می شود. زیرا ما – کل جامعه – شروع به ارائه چشم اندازی می‌کنیم که همگی مدتهاست برای آن تلاش کرده‌ایم.”

 

کاردانو در حال بازی کردن است

اگرچه این یک دستاورد بزرگ برای شبکه است، اما هنوز هم تا حد زیادی زیر سایه اتریوم خواهد ماند. اتریوم حتی با وجود هزینه بالایی که توسعه دهندگان برای استفاده از آن باید بپردازند، استاندارد صنعت قراردادهای هوشمند و اپ‌های غیرمتمرکز را تعیین می‌کند.

کاردانو با ارتقاء تکنولوژی خود، در صدد تبدیل شدن به یک نیروگاه قدرتمند در امور مالی غیر متمرکز است.

  • در این بیانیه آمده است:

“با اجازه دادن به نوشتن و اجرای اسکریپت های پلوتوس به صورت زنجیره ای، ما ستون فقرات یک پلتفرم جدید برای dApp ها را خواهیم داشت که موارد متعدد استفاده از آنها و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را قادر می سازد.”

همچنین این بیاینیه عنوان می‌دارد که 150 پروژه، در حال توسعه مفاهیم نوآوری در برنامه “Cardano’s Project Catalyst” هستند و حدود 800 پروژه، مجموعا 4 میلیون دلار درخواست بودجه کرده‌اند تا شروع به کار کنند.

اگرچه کاردانو در مورد مشکلات اولیه و خرابی dApp ها که هنوز عمدتا تجربی هستند هشدار داد. در بیانیه آمده است: “به ناچار، فعالیت بازیگران بدی که از طریق هک، سوء استفاده و امثال اینها از مزیت استفاده می کنند، مورد انتظار است.”

ماه گذشته Weiss Crypto اظهارنظرهای تندی در مورد رعایت مقررات توسط کاردانو انجام داد. اظهارنظر هایی که ادعا می‌شود بتوانند منجر به متمرکزتر شدن شبکه کاردانو گردند.

 

افت 12 درصدی ADA

فرارسیدن زمان راه اندازی قراردادهای هوشمند کاردانو، ADA را تقویت کرده و این توکن را به رتبه سوم رمزارزهای بزرگ بازار رساند. قیمت ADA در اوایل این ماه کمی بیش از 3 دلار بوده است.

اما اکنون که آلونزو بنفش لایو شده است، میزان FOMO یا ترس از دست دادن، در بازار کاهش یافته است و ADA طی روزهای گذشته ضربه بزرگی را متحمل شده است. طبق گزارش CoinGecko، در زمان نگارش خبر، کاردانو با حدود 12 درصد از بالاترین سطح روز یکشنبه یعنی 2.77 دلار، به 2.45 دلار سقوط کرده بود.

دارندگان این توکن، قبلاً از تحرکات قیمت ابراز نارضایتی می‌کردند؛ اما انتظار می‌رود پس از چنین گاو نر بزرگی، قیمت کمی عقب نشینی کند. قیمت ADA در حال 23.5 درصد از سقف همیشگی آن یعنی 3.09 دلار کمتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.