چگونه لایت کوین بخریم؟ راهنمای گام به گام و عملی خرید لایت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
چگونه لایت کوین بخریم؟ راهنمای گام به گام و عملی خرید لایت کوین

لایت کوین که به عنوان نسخه سریعتر و کارآمدتر بیت کوین ایجاد شده است، به طور مداوم در میان ارزهای رمزپایه برتر قرار دارد. همچنین با قیمت بسیار کمتری نسبت به بیت کوین معامله می شود و آن را به گزینه ای محبوب تبدیل می کند. برای آموزش خرید لایت کوین، به ادامه مطلب مراجعه کنید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


راهنمای گام به گام و عملی خرید لایت کوین

اولین بار است که اقدام به خرید لایت کوین می کنید؟ این آموزش گام به گام، شما را در روند کار راهنمایی می کند.

لایت کوین که به عنوان نسخه سریعتر و کارآمدتر بیت کوین ایجاد شده است، به طور مداوم در میان ارزهای رمزپایه برتر قرار دارد. همچنین با قیمت بسیار کمتری نسبت به بیت کوین معامله می شود و آن را به گزینه ای محبوب تبدیل می کند.

اگر در مورد لایت تحقیق کرده اید، فکر می کنید این یک سرمایه گذاری هوشمندانه است و می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید، وقت آن است که یاد بگیرید چگونه آن را بخرید. روش های زیادی برای خرید کریپتو وجود دارد، اما کلاهبرداری های زیادی نیز وجود دارد. برای خرید ایمن لایت کوین، مراحل زیر را دنبال کنید.

 

1- یک صرافی ارز های دیجیتال انتخاب کنید

متداول ترین روش خرید کریپتو از طریق صرافی هایی مانند بایننس، کوین بیس یا جمینی است. چندین برنامه سرمایه گذاری و پرداخت نیز، از خرید و فروش کریپتو پشتیبانی می کنند؛ از جمله کش اپ و پی پال.

امنیت: اقدامات امنیتی پلتفرم را بررسی کنید که آیا در گذشته حادثه ای مانند هک یا سرقت رخ داده است یا خیر. مهمترین وظیفه سیستم عامل کریپتو این است که دارایی و اطلاعات شخصی شما را ایمن نگه می دارد.

هزینه ها: هم برای خرید و هم برای فروش کریپتو هزینه هایی وجود دارد. بررسی کنید هزینه پلتفرمی که انتخاب کرده اید  سایر صرافی های برتر قابل رقابت است یا خیر.

سهولت استفاده: خرید رمزنگاری کاری سخت و خسته کننده نیست، بنابراین حتماً پلتفرمی را انتخاب کنید که استفاده از آن راحت باشد.

یکی دیگر از ویژگی هایی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید، انتخاب ارز رمزپایه است. اگر فقط به لایت کوین علاقه مند باشید مسئله چندان مهمی نیست، زیرا این مورد در اکثر صرافی ها موجود است. اما اگر فکر می کنید در آینده می خواهید روی سکه های کوچکتر سرمایه گذاری کنید، انتخاب صرافی ای که ارز های بیشتری را لیست کرده اند، اولویت دارد.

 

2- ساخت اکانت

در ابتدا باید با استفاده از یک ابزار ایمن دور زدن تحریم، آی پی دستگاه خود را تغییر دهید. مطمئن شوید کشوری که انتخاب می کنید، مشکلی با صرافی مورد نظر شما نداشته باشد.

از صفحه Register یا Sign Up برای ثبت نام در صرافی استفاده کنید. اطلاعاتی را که در این صفحه وارد می کنید به خاطر داشته باشید. بعدا برای ورود به حسابتان از طریق صفحه SignIn یا Login به آنها نیاز خواهید داشت.

این اطلاعات معمولا عبارتند از آدرس ایمیل، نام کاربری و رمز.

 

3- تصمیم بگیرید که چه مقدار لایت کوین می خواهید خریداری کنید

قانون طلایی در مورد و هر ارز رمزنگاری شده دیگر، این است: فقط با پولی وارد بازار شوید که تحمل از دست دادنش را دارید.

ارز رمزنگاری شده بی ثبات است و حتی اگر قیمت ها می توانند سر به فلک بکشند، به همان سرعت می توانند پایین بیایند. کریپتو را صندوق بازنشستگی خود قرار ندهید و به هیچ عنوان از آن به عنوان صندوق اضطراری خود استفاده نکنید. یک رهنمود خوب این است که بیش از 5 تا 10 درصد از سبد سرمایه گذاری خود را به ارزهای رمزپایه اختصاص ندهید.

به این فکر کنید که چند بار خرید لایت کوین را انجام می دهید. برخی از سرمایه گذاران یک خرید بزرگ انجام می دهند. برخی دیگر خریدهای گاه به گاه انجام می دهند و هیچ استراتژی پشت آن نیست. برای سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده، کم کردن میانگین استراتژی خوبی است.

با میانگین سازی، شما به طور دوره ای سرمایه گذاری می کنید. به عنوان مثال، شما می توانید هر دو هفته یا هر ماه 250 دلار لایت کوین بخرید. این برای سرمایه گذاری های ناپایدار خوب عمل می کند، زیرا حتی اگر قیمت کاهش یابد، شما یکباره همه پول خود را وارد نکرده اید.

 

4. خرید خود را انجام دهید

روند خرید و روش های پذیرفته شده پرداخت به صرافی که انتخاب کرده اید بستگی دارد. روش های پرداخت ممکن است شامل انتقال ACH از حساب بانکی، کارت بدهی یا کارت اعتباری باشد. اما در ایران این روش عملا غیر قابل انجام است. دپوزیت کردن کریپتو، یکی از بهترین روش ها در ایران است. می توانید مقداری تتر خریداری کنید و آن را به حساب خود در صرافی واریز کنید.

انتقال از حساب بانکی یک ضرر نیز دارد و آن سرعت است. معمولاً باید چندین روز صبر کنید تا انتقال پردازش شود و وجوه وارد حساب شما شود.

پس از در دسترس بودن پول، گزینه “خرید” را انتخاب کرده و لایت کوین را انتخاب کنید. مبلغی را که می خواهید خریداری کنید وارد کنید و پیش نمایش معامله را بررسی کنید تا هزینه ها و مقدار لایت را مشاهده کنید. اگر از همه چیز راضی هستید، معامله را تأیید کنید.

پس از انجام این مراحل، لایت کوین خود را خواهید داشت. بسیاری از سرمایه گذاران، دارایی های خود را در صرافی که خریداری کرده اند نگه می دارند، اما انتقال آن به کیف پول های خودشان، روش خوبی برای امنیت بیشتر است.

 

مانند حرفه ای ها ترید کنید. برای خرید لایت کوین به شیوه حرفه ای ها، می توانید روی آسیک بوتز حساب کنید. ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.