ذخیره بیت کوین توسط میکرواستراتژی ادامه خواهد داشت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ذخیره بیت کوین توسط میکرواستراتژی ادامه خواهد داشت

مایکل سیلور، مدیرعامل میکرواستراتژی ادعا می‌کند که بیت کوین، به دلیل افزایش پذیرش و افزایش تورم، پتانسیل صعودی زیادی دارد. وی می‌گوید افزایش وضوح نظارتی روی BTC، کمک می‌کند تا این پذیرش بیشتری داشته باشد. سیلور معتقد است که BTC در مقابل طلا برنده می‌شود و اعلام کرده است که به ذخیره بیت کوین ادامه خواهد داد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ذخیره بیت کوین توسط میکرواستراتژی ادامه خواهد داشت

مایکل سیلور، مدیر عامل میکرواستراتژی، فاش کرده است که این شرکت به خرید بیت کوین ادامه خواهد داد. سیلور این خبر را در طی مصاحبه‌ای در 19 نوامبر اعلام کرد و گفت که استراتژی شرکت، به آن کمک ‌می‌کند تا از مزایای پذیرش BTC در مراحل اولیه، بهره‌مند شود.

سیلور در این مصاحبه گفت که بیت کوین در دراز مدت، به دلیل افزایش پذیرش و افزایش تورم صعودی خواهد بود. با توجه به اینکه کریپتوهای پیشرو خود را به عنوان یک محافظ تورم قرار می‌دهند، سیلور خاطرنشان کرد که میکرواستراتژی به خرید و ذخیره بیت کوین ادامه خواهد داد.

این طرفدار بیت کوین اضافه کرد که افزایش وضوح نظارتی در مورد فضای کریپتو، به این بخش کمک می‌کند تا پذیرش گسترده تری پیدا کند. چرا که در این صورت، گروه گسترده تری از خریداران بالقوه، همچنان به استقبال آن می‌روند.

با این حال، او اذعان کرد که بازار کریپتو همچنان بی‌ثبات است. به گفته وی، این نوسانات، دلیل اصلی افت اخیر بیت کوین از بالاترین سقف خود یعنی 68789.63 دلار بوده است.

سیلور همچنین خاطرنشان کرد که بسیاری از جنبه‌های انقلابی کریپتو، در هاله‌ای از ابهام بوده و این بازار است که مجبور می‌شود تا معنای آنها را مشخص کند.

 

بازار، یک دلار دیجیتال می خواهد

به گفته سیلور، بازار مالی کنونی به یک دلار دیجیتال و دارایی دیجیتالی‌ای نیاز دارد که به عنوان ذخیره ارزش عمل کند. او افزود که بیت کوین این نیاز را برآورده می کند. مدیر اجرایی میکرواستراژی، در ادامه خاطرنشان کرد که یک جنگ شدید بین بیت کوین از یک طرف و طلا و نقره به عنوان مخالفان آن در طرف دیگر وجود دارد.

علی‌رغم رقابت دارایی‌ها برای تبدیل شدن به فروشگاه‌های ارزش غیرمستقل، سیلور معتقد است که بیت‌کوین در طرف برنده است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین پس از افزایش 1.46 درصدی در 24 ساعت گذشته، با 58,520.16 دلار دست به دست می‌شود. در حالی که این قیمت، افت 14.77 درصدی نسبت به سقف تاریخی آن در 10 نوامبر را نشان می‎‌دهد، شایان ذکر است که نسبت به 6 ماه گذشته، 53 درصد درحال سود است.

از سوی دیگر، iShares، یک صندوق سرمایه گذاری که عملکرد قیمت طلا را دنبال می‌کند، در شش ماه گذشته به صورت “غیر مستقیم” معامله می‌شود. این عملکرد، از روایت سیلور حمایت می‌کند که بیت کوین، در حال کسب برتری رقابتی نسبت به طلا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.