ذخایر مخفی ارزهای دیجیتال متعلق به دولت ایالات متحده آمریکا!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ذخایر مخفی ارزهای دیجیتال متعلق به دولت ایالات متحده آمریکا!!

دولت آمریکا سال‌هاست که ارزهای دیجیتال را مصادره کرده و سپس به حراج می‌گذارد. این فرآیند در حال افزایش است؛ بنابراین دولت از کمک بخش خصوصی برای مدیریت ذخیره سازی و فروش انبوه توکن‌های خود استفاده کرده است. شواهد، حاکی از وجود ذخایر مخفی ارزهای دیجیتال متعلق به دولت است. ذخایری که بسیار بزرگ هستند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ذخایر مخفی ارزهای دیجیتال متعلق به دولت ایالات متحده آمریکا!!

دولت آمریکا سال‌هاست که ارزهای دیجیتال را مصادره کرده و سپس به حراج می‌گذارد. این فرآیند در حال افزایش است؛ بنابراین دولت از کمک بخش خصوصی برای مدیریت ذخیره سازی و فروش انبوه توکن‌های خود استفاده کرده است.

شواهد، حاکی از وجود ذخایر مخفی ارزهای دیجیتال متعلق به دولت است. ذخایری که بسیار بزرگ هستند. به گفته جارود کوپمن، مدیر واحد جرایم سایبری سرویس درآمد داخلی، دولت در سال‌های اخیر مقادیر بی‌سابقه‌ای ارز دیجیتال را به دست آورده و ذخیره کرده است.

  • کوپمن پیش از این به سی ان بی سی گفته بود:

“در سال مالی 2019، حدود 700000 دلار توقیف ارزهای دیجیتال داشته‌ایم. این عدد در سال 2020 به 137 میلیون دلار رسید و تا کنون در سال 2021، ما به 1.2 میلیارد دلار رسیده‌ایم.”

کارشناسان می‌گویند که با رشد سریع جرایم سایبری، انتظار می‌رود که خزانه ارزهای دیجیتال دولت ایالات متحده، بیش از این گسترش یابد.

سرویس مارشال های ایالات متحده، آژانس اصلی مسئول حراج دارایی‌های دیجیتال دولتی است. این آژانس تاکنون بیش از 185000 بیت کوین به ارزش حدود 8.6 میلیارد دلار را ضبط و به حراج گذاشته است.

درآمد حاصل از فروش ارزهای دیجیتال، معمولاً به صندوق ضبط خزانه داری یا صندوق ضبط دارایی‌های وزارت دادگستری سپرده می‌شود. دارایی ضبط شده، پس از اینکه در یکی از این دو صندوق قرار گرفت، مورد تصمیم گیری قرار می‌گیرد. به عنوان مثال، کنگره می‌تواند آن را باطل کند و پول نقد را به پروژه های دیگر بدهد.

به گفته کوپمن، ارز دیجیتالی که توسط تیم او ردیابی و ضبط شده است، تقریباً 60 تا 70 درصد از صندوق توقیف خزانه داری را تشکیل می‌دهد و آن را به بزرگترین مشارکت کننده فردی تبدیل می‌کند. یکی از سخنگویان وزارت دادگستری به CNBC گفت که “کاملا مطمئن است” هیچ پایگاه داده مرکزی‌ای که متشکل از توقیف ارزهای دیجیتال باشد، وجود ندارد.

  • جود وله، دادستان سابق جرایم سایبری فدرال، گفت:

“طبق تجربه من، افرادی که در این سمت‌ها و در سطوح بالای حکومتی هستند، ممکن است برای مدت کوتاهی در آنجا باشند و بخواهند به برخی از پیروزی‌ها دست یابند.”

  • وی افزود:

“این همان چیزی است که قطعاً توجه خبرنگاران و کارشناسان امنیت سایبری را به خود جلب می‌کند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.