هندوستان به دنبال ممنوع کردن رمزارز های خصوصی است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هندوستان به دنبال ممنوع کردن رمزارز های خصوصی است

بانک فدرال هندوستان، در آخرین جلسه بودجه خود پیشنهاد ممنوعیت ارزهای رمزپایه خصوصی را داده است. این بانک همچنین خواستار ایجاد یک ارز دیجیتال بومی شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


مجلس پارلمان عوام در دهلی نو، قصد دارد آینده امور مالی در هندوستان را بررسی کند. به گفته بولتن لوک سبها، ارزهای رمزپایه نیز در این برنامه قرار دارند. دولت قصد دارد موضوعات زیادی را پوشش دهد. با این حال، مهمترین آنها ارز رمزنگاری شده و تنظیم لایحه رسمی ارز دیجیتال در سال 2021 است.

 

دو موضوع مورد توجه در جلسه بودجه بانک رزرو هندوستان

بحث در مورد این لایحه، شامل دو موضوع اصلی خواهد بود. اولین مورد ایجاد ارز دیجیتال رسمی که بانک رزرو هند آن را را منتشر خواهد کرد.

دوم اینکه لایحه، منع همه ارزهای رمزپایه خصوصی در هند را نیز درخواست می کند. در ادامه این لایحه ذکر شده است که به منظور ارتقا فناوری اساسی ارزهای رمزپایه و کاربران آن، معافیت های خاصی در نظر گرفته خواهد شد.

این حرکت از هندوستان، به دنبال بحثهای زیادی درمورد اینکه این کشور می خواهد در مورد دارایی های دیجیتال جهت گیری کند، انجام شد. هند قبلاً اعلام کرده بود که در حال ممنوعیت تجارت ارزهای رمزپایه است، در حالی که همچنان از نوآوری در بلاکچین استقبال می کند.

دولت اخیراً در بحث پیرامون دارایی های دیجیتال بسیار شلوغ کرده است. زیرا اخیراً اظهار داشت که در حال بررسی 18٪ مالیات کالا و خدمات در معاملات بیت کوین است. پیش بینی شده بود که ممکن است دولت، از این طریق به طور سالانه یک میلیارد دلار درآمد مالیاتی داشته باشد.

 

روپیه دیجیتال به پیروی از یوان دیجیتال؟

در حالی که هندوستان بحث در مورد ممنوعیت کوین ها را ادامه می دهد، به نظر می رسد بانک فدرال این کشور در حال حرکت رو به جلو با روپیه دیجیتال است. این بانک احتمالا می خواهد با در ردپای چینی ها بگذارد.

همسایه هند، ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود را در سال 2020 راه اندازی کرد. دولت چین، یکی از اولین دولت هایی است که ارز دیجیتال بانک مرکزی را در جهان راه اندازی کرده است. دولت چین همچنین به نظر می رسد تا سال 2022 به گسترش یوان دیجیتال در سراسر کشور برای استفاده در مقیاس گسترده ادامه دهد.

مدیر عامل پی پال، دن شولمن قبلاً درباره تصویب CBDC اظهار نظر کرده است. او معتقد است که سرعت بلاکچین و همه گیری Covid-19، دلیل تصویب دارایی های دیجیتال در کشورهای سراسر جهان است. شولمن همچنین اظهار داشت که در تصویب CBDC، مسئله “چه زمانی” مطرح است است و “اگر” مطرح نیست. در اصطلاح ما، شولمن می گوید که دیر و زود دارد اما سوخت و سوز ندارد.

هندوستان در حال حاضر هیچ قشری را برای تصویب رمزگذاری هدایت نمی کند. با این حال، این کشور به وضوح می بیند که فناوری بلاکچین چه امکاناتی را می تواند ارائه دهد. به عنوان مثال، هند قبلاً یک سیستم رأی گیری از راه دور با استفاده از بلاکچین را بررسی کرده است.

واضح است این کشور اطمینان ندارد که ارزهای رمزپایه برایش چه کارهایی می توانند انجام دهند. با این حال، دولت تردیدی ندارد که فناوری بلاکچین می تواند برای بهبود تکنولوژی و حاکمیت، قدم های بزرگی بردارد.


بیشتر بخوانید

پرونده حقوقی ریپل، موجب نگرانی صرافی های هند شده است(در تب جدید مرورگر باز می شود )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.