دوج کوین دوباره توسط ایلان ماسک هایپ شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
دوج کوین دوباره توسط ایلان ماسک هایپ شد

معلوم نیست که این بشر دوج کوین خریده یا اصلا آن را به صورت ناشناس در کیف پول خود نگهداری می کند؟ به نظر می رسد که ایلان درمورد دوج، در حالت “ماه” است و تا زمانی که این میم کوین را با یکی از فضاپیما های اسپیس ایکس به سیاره 1 دلار ارسال نکند، متوقف نخواهد شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


در نظر سنجی ایلان ماسک، 70% رای دهندگان دوج کوین را ارز آینده زمین دانستند

به نظر می رسد عشق ایلان به دوج کوین پایان ندارد و میلیاردر ها همچنان در بین دنبال کنندگان توییتر خود، دوج کوین را شل* می کنند. ثروتمند ترین مرد جهان، امروز در آخرین توئیت خود، از فالوور های خود خواست تا به ارز آینده کره زمین را انتخاب کنندگان.  او دوج کوین را به عنوان یکی از گزینه ها و سایر رمزارز ها را به عنوان گزینه های دیگر قرار داده است. دارندگان دوج مدت هاست که به دنبال شکستن قیمت 1 دلاری هستند و به نظر می رسد ایلان کاملاً از احساسات آنها حمایت می کند.

  • شل کردن (Shill): در مزایده و حراج و قمار و شرط بندی و غیره، شریک فروشنده در بین جماعت می رود و برای بالا بردن قیمت، روی دست خریداران بلند می شود و یا بازار گرمی می کند. (منبع: دیکشنری آبادیس)

در زمان نوشتن این مطلب، بیش از 2 میلیون نفر در این نظر سنجی شرکت کرده اند و 70 درصد به دوج کوین رای داده اند.

ایلان همین یکی دو روز پیش، به توییتر آمد.و دوج را شل کرد و بیش از 50 درصد قیمت آن را افزایش داد. بنابراین، سوال اینجاست که آیا ثروتمند ترین مرد جهان، می تواند ارزش دوج کوین را به بیشتر از 1 دلار برساند؟ موضوع شوخی شوخی دارد جدی می شود.

 

ببینیم تحلیل گران چه می گویند!!

تحلیل گر مشهور کریپتوکارنسی، ماتی گرین اسپن، بینش مهمی ارائه داده و گفته است که این روند تاثیر گذاری ایلان ماسک با توییت هایش روی دوج، پایان خواهد یافت.

“شما می دانید که ایلان ماسک تا چه حد می تواند با توییت های خود بر قیمت ها تأثیر بگذارد. ما این را از وارن بافت در سال 2011 دیدیم. جایی که همه هجوم آوردند تا سرمایه گذاری های او را دنبال کنند.تا اینکه او عمدا شروع به انجام آن کرد. (یعنی سعی کرد روند بازار را تحت کنترل بگیرد.) سرانجام بازار [دیگر به حرکات وارن بافت] اهمیتی نداد.

این توییت نیز بحث نسبتا مفصلی را آغاز کرد و نظرات مخالف و موافق زیادی را به خود جلب کرد.

این را می توان در نمودارها نیز مشاهده کرد. زیرا ایلان بیشتر و بیشتر در مورد دوج کوین توییت می کند. فالوور های او ممکن است به زودی این توییت ها را عادی تلقی کنند.و دیگر اهمیت خاصی به آن ندهند. همین امر برای رسانه نیز صادق است.


مطالب مرتبط

توییت ایلان ماسک درباره دوج کوین، جامعه کریپتو را نگران کرده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.