دوباره، پیروزی XRP در پرونده SEC vs Ripple

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
دوباره، پیروزی XRP در پرونده SEC vs Ripple

آخرین پیروزی XRP در پرونده ریپل در مقابل SEC، این بود که قاضی سارا نتبورن به درخواست متهمان مبنی بر رد دسترسی SEC به هشت سال از اطلاعات شخصی گارلینگهاوس و لارسن رضایت داد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پیروزی دیگری برای XRP در پرونده SEC vs Ripple

اگرچه بین بنیانگذاران ریپل و دارندگان XRP خوشبینی روزافزونی وجود دارد، برد گارلینگهاوس گفت که این شرکت آماده است تا در صورت شکست در نبرد قانونی علیه رگولاتور ایالات متحده، بدون XRP به حرکت خود ادامه دهد. ریپل و بنیانگذاران آن در حال رایزنی هستند. زیرا قاضی سارا نتبورن پیروزی دیگری در این دادخواست به XRP اعطا کرد. به گفته بسیاری از کارشناسان ممکن است آینده تنظیمات کریپتو را همین پیروزی تعیین کند.

استفاده از تست هاوی، یک عامل کلیدی برای اقدام SEC است. آزمایشی که بیش از 70 سال به آن اعتماد می شود. این تست برای تعیین می کند که آیا یک دارایی، باید به عنوان یک قرارداد سرمایه گذاری طبقه بندی شود و یا اینکه به عنوان یک اوراق بهادار ثبت خواهد شد؟

یک مقاله تحقیقاتی که اخیراً توسط استادان دانشکده حقوق راتگرز منتشر شده، استدلال می کند که آزمون هاوی دیگر برای قضاوت در مورد نوآوری های قرن بیست و یکم مناسب نیست. با این حال، برد گارلینگهاوس، بنیانگذار ریپل، اظهار امیدواری کرد که هر دو طرف بتوانند گفتگوی معناداری داشته و پس از تأیید مدیر جدید SEC توسط سنای ایالات متحده، موضوع را حل و فصل کنند.

گفته می شود رئیس جدید، گری گنسلر، نسبت به ارز های رمزنگاری شده ذهن بازتری دارد.و در گذشته اظهار نظرهای مثبتی در مورد بیت کوین داشته است.

 

قاضی دسترسی SEC به اطلاعات شخصی متهمان را رد کرد

آخرین پیروزی XRP در پرونده ریپل در مقابل SEC، این بود که قاضی سارا نتبورن به درخواست متهمان مبنی بر رد دسترسی SEC به هشت سال از اطلاعات شخصی گارلینگهاوس و لارسن رضایت داد. پیش از آن، قاضی آنالیزا تورس به درخواست سرمایه گذاران XRP مبنی بر ارائه درخواست مداخله رضایت داده بود.

SEC استدلال کرد که “اگر دادگاه به حاضرین در دادگاه اجازه دخالت می داد، همه دارندگان دیگر XRP،  از جمله طبقه زیادی از سرمایه گذاران XRP که قبلاً از متهمان ریپل  به دلیل عرضه های ثبت نشده و فروش اوراق بهادار XRP شکایت کرده اند، به احتمال زیاد به دنبال مداخله نیز هستند. بنابراین مداخله باعث ایجاد “بهمن” ادعاها و ایحاد اطمینان در “تأخیر، پیچیدگی و سردرگمی بی جهت” می شود.

  • در ماه مارس ، قاضی تورس یک بمب را پرتاب کرد:

“درک من در مورد XRP این است که نه تنها ارزش ارزی دارد، بلکه دارای یک ابزار سودمند است و این ابزار آن را از بیت کوین و اتر متمایز می کند.”

این بیانیه به افزایش سرسام آور سود و ارزش ارز XRP منجر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.