دفاع ریپل و XRP در مقابل SEC اینگونه خواهد بود

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
دفاع ریپل و XRP در مقابل SEC اینگونه خواهد بود

دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه آزمایشگاه ریپل، سایه عدم اطمینانی را روی صنعت کریپتو ایجاد کرده است. سازمان تنظیم مقررات، شرکت ریپل  را متهم می کند که فروش ثبت نشده یک اوراق بهادار، به نام رمزامرز XRP را انجام داده است. با این حال، ریپل در کنفرانس پیش از موعد دادگاه، در 22 فوریه از خود دفاع می کند. دفاع ریپل را در ادامه بخوانید.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


دفاع ریپل و XRP در مقابل SEC اینگونه خواهد بود

یاهو فاینانس، استدلال های احتمالی را که ریپل می تواند برای مقابله با ادعاهای SEC استفاده کند، بررسی کرده است. این گزارش به منابعی نزدیک به استراتژی حقوقی شرکت استناد می کند و عملکرد قیمت XRP را به عنوان یک استدلال اصلی تعیین می کند.

طبق داده های 8 سال اخیر، قیمت XRP در رابطه با رویدادهای خبری مربوط به مشارکت های ریپل تغییری نکرده است. به عنوان نمونه، در این گزارش آمده است که اعلام همکاری بین ریپل و مانی گرام، برای عملکرد نهاد دوم سودآوری داشته، اما تأثیر مثبت آشکاری بر XRP نداشته است.

برای مقایسه، سهام مانی گرام طی 24 ساعت پس از اعلام، 170٪ افزایش یافت و XRP “ثابت” باقی ماند. با این حال، داده های کوین مارکت کپ که در این گزارش ذکر شده، حاکی از افزایش 15 درصدی قیمت XRP است. با این استدلال، ریپل در تلاش است تا ثابت کند که هیچ رابطه یا منفعتی بین شرکت.و توکن که آنها را به عنوان یک دارایی غیرمتمرکز طبقه بندی می کنند وجود ندارد.

SEC ممکن است استدلال کند که ممکن است ریپل XRP را به گونه ای به.بازار عرضه کرده باشد که سرمایه گذاران موفقیت شرکت را با توکن همراه کنند. در همین راستا، گزارش بیان می کند که ریپل پس از ثبت خود، از XRP به عنوان “موج دار” یاد کرده است. منبع ذکر شده این طبقه بندی را به عنوان “شاه ماهی قرمز” طبقه بندی کرده و این بی انصافی است که این دادخواست در اوضاع سیاسی کنونی ایالات متحده تشکیل شده است.

 

SEC برای طرح شکایت از ریپل به سابقه “عرضه اولیه سکه” متکی است

از نظر تئوری قوی ترین استدلال SEC، سوابق ارائه شده در پرونده های قضایی.علیه پیشنهادات اولیه سکه (ICO) شرکت هایی مانند تلگرام، ایرفاکس، پاراگون و غیره است. ریپل می تواند ادعا کند که مدل تجاری آن مبتنی بر ارائه راه حل هایی برای تسهیل پرداخت با بیش از 500 نهاد و شرکت مشتری جهانی است، نه فروش XRP.

در همین راستا، آزمونی به نام “تست هوئی” کلیدی برای اثبات اینکه آیا XRP طبق قانون ایالات متحده واجد شرایط تأمین امنیت است خواهد بود. این ابزار به SEC اجازه می دهد تا تعیین کند که آیا یک سرمایه گذاری، ارزش خود را از تخصیص.بودجه “ساخته شده در یک شرکت با انتظار سود از تلاش های” شخص ثالث می گیرد یا خیر.

  • در این مورد، ریپل موارد زیر را بیان کرده است:

نظریه SEC، مبنی بر اینکه XRP یک قرارداد سرمایه گذاری است، از نظر حقایقی نادرست است. چرا که به منزله گسترش بی سابقه و بد تصور آزمون هووی و مقام اجرای SEC در برابر دارایی های دیجیتال است.

علاوه بر این، ریپل به تصمیم دادگاه عالی ایالات متحده متکی است که حکم داد که.تست هووی باید “به جای ایستا” انعطاف پذیر باشد و با “طرح ها” و بازارهای جدید سازگار باشد. در حال حاضر، SEC فکر می کند که XRP از آن آزمون “انعطاف پذیری” عبور نخواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.