درآمد میلیونی از فروش NFT توسط یک جوان 18 ساله، 1.7 میلیون دلار در 2 ماه!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
درآمد میلیونی از فروش NFT توسط یک جوان 18 ساله، 1.7 میلیون دلار در 2 ماه!!

در حالی که بسیاری از جوانان 18 ساله هنوز مطمئن نیستند که بعد از دبیرستان چه کاری می خواهند انجام دهند، یک جوان 18 ساله، به درآمد میلیونی رسیده است. او در حال حاضر نزدیک به 2 میلیون دلار از فروش آثار هنری در NFT درآمد کسب کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


درآمد میلیونی از فروش NFT توسط یک جوان 18 ساله، 1.7 میلیون دلار در 2 ماه!!

در حالی که بسیاری از جوانان 18 ساله هنوز مطمئن نیستند که بعد از دبیرستان چه کاری می خواهند انجام دهند، یک جوان 18 ساله به نام ویکتور، با اکنت توییتر “FEWOCiOUS“، به درآمد میلیونی رسیده است. او در حال حاضر نزدیک به 2 میلیون دلار از فروش آثار هنری در NFT درآمد کسب کرده است.

FEWOCiOUS در هجدهمین سالگرد تولد خود، سورپرایزی دریافت کرد که مغز را منفجر می کند. کسب 370،000 دلار از فروش NFT!! او که نتوانست شادی خود را مهار کند، به صفحه اینستاگرامش -که در آن بیش از 17،900 فالوئر جذب کرده است- رفت، تا اخبار مربوطه را با مخاطبانش به اشتراک بگذارد.

کاهش سرعت پس از فروش بزرگ برای هنرمندان هر صنعت امری طبیعی است. اما برای FEWOCiOUS، فروش همینطور ادامه می یابد. پس از فروش در تولدش، او یک قطعه هنری دیگر به نام “ملوان” ارائه داد. بالاترین پیشنهاد دهندگان، اکانت های “thegreatmando1” و “yeah yeah” بودند که برای این قطعه رقابت کردند.

پیشنهاد 37.0 اتریوم که “thegreatmando1” داده بود، از پیشنهاد 40.7 اتریوم توسط “yeah yeah” شکست خورد. اندکی پس از آن، یکی دیگر از مناقصه گران پیشنهاد 46.0 اتریوم را داد و مالک قطعه شد. این مبلغ 80,311 دلار به جیب FEWOCiOUS افزود.

 

این قصه سر دراز دارد…

در همان ماه، این هنرمند نوجوان فروش 700،000 دلاری را ثبت کرد که به لطف یک قطعه هنری مشترک با یک نوازنده ارائه شده است. چگونه FEWOCiOUS این کار را کرد؟ از طریق همان چیزی که از 12 سالگی انجام می دهد: نقاشی.

NFT ها به واسطه ای برای ایجاد فروش در انواع محصولات تبدیل شده اند. اخیراً، کریستا کیم، هنرمند ساکن تورنتو، یک خانه دیجیتالی را به قیمت 600000 دلار فروخت. سازندگان ویدئو همچنین از NFT ثروت کسب می کنند. سلبریتی های TikTok، دیگر کلیپ های وایرال را فقط نمی سازند. بلکه همچنین آنها آن را می فروشند. این مورد در مورد نیتن آپوداکا بود که ویدیوی وایرال تیک تاک خود را به عنوان NFT، به مبلغ 500000 دلار فروخت. همان کلیپ معروفی که در حال خوردن نوشابه، یک آهنگ را می خواند.

بازار NFT درست مثل DeFi در سال 2020 در حال رونق است. این بازار فقط در مراحل ابتدایی است و همه چیز برای سازندگان بسیار هیجان انگیز و برای تماشاگران بیشتر سرگرم کننده است.

اما آیا این هایپ، در کوتاه مدت از بین می رود؟ آیا NFT ها مانند آنچه منتقدین می گویند در آینده خود را بی ارزش و کلاهبردار نشان می دهند؟ در حال حاضر، حدس های آگاهانه از بازیگران صنعت اغلب مثبت است. کار پیش بینی آینده این صنعت میلیون دلاری، خود را عمل غیرممکنی می داند که باید به زمان سپرده شود.


مطالب مرتبط

دی سی کامیکس، با راه اندازی مجموعه بتمن به جریان NFT پیوست

ان بی ای، هیئت مشاوره بلاکچین را به رهبری میلیاردرهای خود تشکیل می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.