دارا خسروشاهی: اوبر پذیرش بیت کوین را در نظر خواهد گرفت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
دارا خسروشاهی: اوبر پذیرش بیت کوین را در نظر خواهد گرفت

دارا خسروشاهی، مدیر عامل اوبر گفته است که این شرکت حمل و نقل، در آینده پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه را به عنوان هزینه سفر با تاکسی آنلاین و تحویل مواد غذایی بررسی می کند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


دارا خسروشاهی: اوبر پذیرش بیت کوین را در نظر خواهد گرفت

دارا خسروشاهی روز پنجشنبه در گفتگو با سی ان بی سی، گفت که اوبر تنها درصورتی بیت کوین را قبول می کند، که قبول آن به نفع مشتریان بوده و تقاضای آن وجود داشته باشد.

  • وی به برنامه “اسکواک باکس” در شبکه سی ان بی سی گفت:

“درست مثل اینكه انواع ارزهای محلی را می پذیریم، به رمزارز ها و بیت کوین نیز به عنوان مبلغ نگاه خواهیم کرد.”

“این برای بیزینس خوب است. این برای راننده ها و مسافران ما خوب است. ما مطمئناً بررسی خواهیم کرد و اگر منفعتی در آنجا وجود دارد، اگر نیازی به آنجا باشد ، آن را انجام خواهیم داد. ما فقط به عنوان بخشی از تبلیغات این کار را انجام نمی دهیم.”

خسروشاهی افزود که اوبر تصمیم گرفته است که پا در جای پای شرکت خودروهای برقی تسلا نگذارد و بیت کوین را با پول نقد شرکتی خریداری کند.

تسلا در گزارش سهام خود در بورس اوراق بهادار که روز دوشنبه منتشر شد، نشان داد كه 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین سرمایه گذاری كرده و قصد دارد بیت کوین را به عنوان روش پرداخت محصولات تسلا “در آینده نزدیک” بپذیرد.

  • خسروشاهی در پاسخ سوالی در مورد سرمایه گذاری تسلا در بیت کوین گفت:

“این یک مکالمه است که اتفاق افتاده است و به سرعت رد شده است. ما می خواهیم پول نقد خود را ایمن نگه داریم. ما در کار گمانه زنی و حدس زدن نیستیم.”

“وجه مثبت شرکت ما مربوط به مشاغلی است که خودمان ساخته ایم و نه سرمایه گذاری هایی که در آن سرمایه گذاری کنیم.”

 

بیت کوین

سرمایه گذاری تسلا به پیشبرد بیشتر روند گاو نر بیت کوین کمک کرد. روندی که در نوامبر سال 2020 آغاز شد و قیمت آن برای اولین بار در ژانویه از 40،000 دلار فراتر رفت. روز پنجشنبه به دنبال اخباری مبنی بر اینکه مسترکارد قصد دارد از پرداخت های ارز رمزنگاری شده در شبکه خود در سال جاری پشتیبانی کند، ارز دیجیتال به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 48000 دلار رسید.

یکی از قدیمی ترین بانک های آمریکا، بانک نیویورک ملون نیز اعلام.کرد که اجازه معاملات ارزهای رمزنگاری شده را آغاز می کند. علی رغم افزایش علاقه نهادی به ارز های غیرمتمرکز، تعداد کمی از خرده فروشی ها بیت کوین را به عنوان وسیله پرداخت قبول می کنند.

افشاگری اوبر مبنی بر اینکه در حال بررسی پذیرش پرداخت های بیت کوین.است، ممکن است شانس آن را برای پذیرش جریان اصلی تقویت کند. با این حال، افراد شکاک همچنان در مورد نوسانات بیت کوین محتاط هستند. این موضوع، همچنان یک مانع مهم برای تبدیل شدن BTC به یک ارز رایج است.

بیت کوین همچنین با توجه به مطالعه اخیر دانشگاه کمبریج، انتقاداتی را نسبت به میزان انرژی مصرفی خود برانگیخته است. انتقادانی مبنی بر اینکه فرایند استخراج و تایید معاملات،.به صورت سالانه انرژی بیشتری نسبت به کل کشور آرژانتین مصرف می کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.