خودپرداز های بیت کوین در راه السالوادر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
خودپرداز های بیت کوین در راه السالوادر

السالوادور تعدادی خودپرداز های بیت کوین را سفارش داده است و به زودی آن را دریافت می کند. آیا این دستگاه های خودپرداز، BTC را به فیات تبدیل می کنند؟


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


خودپرداز های بیت کوین در راه السالوادر

همین چند روز پیش ، کنگره سالوادوری، لایحه رئیس جمهور نایب بوکله را در مورد بیت کوین تصویب کرد. این باعث شد السالوادور به اولین کشوری تبدیل شود که بیت کوین را به عنوان پول قانونی تصویب کند.

این لایحه علاوه بر دادن وضعیت مناقصه قانونی BTC، امتیازات مختلفی را نیز شامل می شود. به عنوان مثال، صفر بودن مالیات بر سود BTC و پرداخت مالیات با استفاده از بیت کوین. همچنین، السالوادور به هر کسی که 3 عدد بیت کوین در این کشور سرمایه گذاری کند، اقامت دائم می دهد.

همچنین، دولت اظهار داشت که آنها در حال ساخت کیف پول بیت کوین برای استفاده شهروندان هستند. بعلاوه، مقامات گفتند که راهی برای تبدیل فوری BTC به دلار آمریکا به شهروندان اعطا می کنند.

دیروز شایعه ای مبنی بر سفارش ال سالوادور به برخی خودپردازهای بیت کوین شنیده شد. زمزمه ها می گویند که این خودپردازها آماده حمل به السالوادور هستند.

با این حال، دولت تاکنون در مورد این شایعه توضیحی نداده است. اما بسیاری از مردم به این توییت واکنش نشان دادند. برخی می پرسند که خودپردازها کدام واحد پول را توزیع می کنند. آیا دستگاه های خودپرداز BTC را به فیات تبدیل می کنند؟ به نظر می رسد هیچ کس پاسخ این سوالات را ندارد.

طرح السالوادور برای اتخاذ بیت کوین به عنوان یک پول قانونی، در این هفته با مانع مواجه شد. این امر زمانی اتفاق افتاد که بانک جهانی گفت در این کار به آنها کمک نمی کند.

بانک جهانی گفت که متعهد است از طرق مختلف به السالوادور کمک کند. این شامل شفافیت ارزی و فرآیندهای نظارتی است. علاوه بر این، سخنگوی این بانک گفت، در حالی که دولت برای کمک به بیت کوین به آنها مراجعه می کند، آنها پاسخ دادند که این چیزی نیست که بانک جهانی با توجه به کمبودهای محیط و شفافیت بتواند از آن پشتیبانی کند.


بیشتر بخوانید

السالوادور بیت کوین را به عنوان پول قانونی تصویب می کند

بانک جهانی در مورد بیت کوین به السالوادور کمک نمی کند

قانونی شدن بیت کوین در 10 کشور بعد از السالوادور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.