خرید ماشین با شیبا اینو بالاخره امکان پذیر شد اما مراقب کلاهبرداری ها باشید!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
خرید ماشین با شیبا اینو بالاخره امکان پذیر شد اما مراقب کلاهبرداری ها باشید!

شیبا اینو، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز که با الهام از داج کوین ساخته شده است، روی پله‌های “برقی” سوار شده است و محبوبیت خود را به راحتی افزایش می‌دهد. در طول فرآیند به رسمیت شناخته شدن این رمزارز، خرید ماشین با شیبا اینو امکان پذیر شد.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


خرید ماشین با شیبا اینو بالاخره امکان پذیر شد اما مراقب کلاهبرداری ها باشید!

شیبا اینو، یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز که با الهام از داج کوین ساخته شده است، روی پله‌های “برقی” سوار شده است و محبوبیت خود را به راحتی افزایش می‌دهد. در طول فرآیند به رسمیت شناخته شدن این رمزارز، خرید ماشین با شیبا اینو امکان پذیر شد. اما در این میان، باید مراقب کلاهبرداری ها نیز بود.

حساب رسمی توییتر شیبا اینو، ویدیوی کوتاهی را منتشر کرده است که جزئیات یک کلاهبرداری گسترده اخیر را نشان می‌دهد. ویدیویی که در میان طرفداران توییتری شیبا اینو، دست به دست می‌شود.

هوشیار و ایمن بمانید #ارتش‌شیب!

ما از کلاهبرداری اخیر، در رسانه‌های اجتماعی و دیگر پلتفرم‌های ارتباطی مطلع شده‌ایم.

در اینجا یک ویدیوی کوتاه برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع وجود دارد.

ظاهراً این کلاهبرداری حول گروه‌های جعلی تلگرام می‌چرخد که در آن، دارندگان شیبا اینو فریب خورده‌اند تا کلید کیف پول، آدرس ایمیل یا رمز عبور خود را تحویل دهند. اعضای جامعه شیب، با وعده هدایای رایگان و سایر مزایای مشابهريال به این گروه ها جذب می‌شوند.

به خاطر داشته باشید که پروژه شیبا اینو هنوز در مراحل ابتدایی است. در این مرحله آسیب‌پذیر، چنین کلاهبرداری‌هایی می‌توانند اعتماد کل جامعه را متزلزل کنند و همچنین پیشرفت توکن به سمت پذیرش جریان اصلی را متوقف کنند. پیشرفتی که در آن، هم اکنون خرید ماشین با شیبا اینو امکان پذیر شده است.

گالری “وگاس اتو گالری” اخیرا توییت کرده است که دارندگان شیبا اینو می‌توانند با توکن‌های خود، ماشین بخرند:

حالا، ما #شیبا می‌پذیریم. بگویید بدانیم چه ماشینی خواهید خرید؟

 

صرافی بومی شیبا اینو

به عنوان یک تازه‌سازی، جذابیت ستاره‌ای پروژه شیبا اینو، روی صرافی رمزارز همتا به همتای بومی آن است که “شیبا سوات” نام دارد. این پروژه از سه توکن تشکیل شده است:  شیب (SHIB)، لیش (LEASH) و بون (BONE).

شیب یک توکن ERC-20 است که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است. در حالی که در ابتدا 1 کوادریلیون توکن SHIB وجود داشت، اکنون 549.095 در گردش باقی مانده‌اند و بیشتر آنها توسط ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم سوزانده شده‌اند.

توکن لیش، در ابتدا قرار بود یک عامل تغییر پایه باشد، به داج‌کوین “میخ شده بود” و عرضه آن، به 100000 سکه محدود بود. با این حال، آن میخ دیگر از جای خود خارج شده و لیش دیگر به داج کوین وابسته نیست.

بون نیز یک توکن حاکمیتی با حداکثر عرضه 250 میلیون توکن است. بون، به دارندگان خود اجازه می‌دهد تا در مورد پیشنهادات مختلف که برای آینده پروژه شیبا اینو حیاتی هستند، رأی دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.