خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیت کوین خرید

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
خبر فوری: اسکوئر 50 میلیون دلار بیت کوین خرید

شرکت پرداخت اسکوئر متعلق به جک دورسی (بنیانگذار توییتر) 4709 عدد بیتکوین، به ارزش 50 میلیون دلار خریداری کرد. او می گوید این سرمایه گذاری مربوط به پتانسیل بیت کوین است.

اسکوئر معتقد است که ارز رمزنگاری شده ابزاری برای توانمندسازی اقتصادی است و راهی را برای مشارکت جهان در یک سیستم پولی جهانی فراهم می کند که با هدف شرکت همسو است. این سرمایه گذاری تقریباً یک درصد از کل دارایی های اسکوئر را در پایان سه ماهه دوم سال 2020 نشان می دهد.

آمریتا اهوجا، مدیر ارشد مالی اسکوئر، گفت: “ما معتقدیم که بیت کوین این پتانسیل را دارد که در آینده ارز رایج تری داشته باشد. هاز آنجایی که رشد آن را قبول داریم، قصد داریم به روشی منظم آموزش ببینیم و در آن شرکت کنیم. برای شرکتی که در حال ساخت محصولات مبتنی بر آینده فراگیرتر است، این سرمایه گذاری گامی در این راه است.”

اسکوئر قبلاً از دیدگاه رهبری محصول و ابتکار قانونی،.در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است و امروز این سرمایه مالی را به آن اضافه می کند. این شرکت، تجارت بیت کوین را در سال 2018 با Cash App آغاز کرد که خرید و فروش بیت کوین را امکان پذیر می کند. در سال 2019 ، این شرکت Square Crypto را تشکیل داد؛ یک تیم مستقل که فقط در کار با منبع باز بیت کوین برای منافع همه متمرکز است.

اسکوئر در حالیکه دیگران استراتژیهای مشابه را در نظر می گیرند، اسناد و مدارکی را برای بیان فرآیند اجرای خرید خود باز کرده است. گزارش آن را می توانید در Squareup.com/investors پیدا کنید.

 

درباره اسکوئر

.Square، Inc ابزاری را برای توانمندسازی مشاغل و افراد برای مشارکت در اقتصاد ایجاد می کند. فروشندگان از اسکوار برای ارتباط آنلاین و حضوری خریداران، مدیریت مشاغل خود و دسترسی به منابع مالی.استفاده می کنند و افراد از Cash App برای هزینه، ارسال، ذخیره و سرمایه گذاری استفاده می کنند. اسکوئر در ایالات متحده، کانادا، ژاپن، استرالیا، ایرلند، اسپانیا و انگلیس دفتر دارد.

 


مطالب مرتبط

فقط 2.5 میلیون بیت کوین قابل استخراج باقی مانده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.